سعید قاسمی: نفوذ مجاهدین در وزارتخانه ها نهادها و ادارات ایران جدی است

472

 سعید قاسمی در یک همایش از نفوذ مجاهدین در کلیه ارگانهای دولتی ابراز و حشت کرده و این نفوذ را بسیار جدی دانسته است وی در این همایش گفت: دشمنان اصلی نظام و اعتراف به قدرت اپوزیسیون مردمی از زبان پاسدار قاسمی در تریبونی به نام مجموعه فرهگی یادمان شهدای هفتم تیر ترس اصلی نظام را از نفوذ مجاهدین برملا میکند وی میگوید:
هم اکنون، هم اکنون ضرباتی که داریم میخوریم، یکی پس از دیگری و جبهه در داخل و اینکه هی میگیم این چرا اینجوری شد دلار چرا اونجوری شد؟
حجاب چرا اینجوری شد؟
مدارس چرا دارن اینجوری میشن اینا؟
باید!‌ عزیزان برای یک مرصاد دیگر که این خیلی سخت‌تره این از همون جنس اونیه که حضرت آقا گفت: عزیزان خرمشهرها در پیش راه داریم.
یکی از حاضرین را با انگشت نشان میدهد و به او میگوید:‌ هنوز تو باید پرچمدار بشی! جای تو توی این جبهه خالیه!
برای پیچیدگی با منافقینی که در تمام وزارتخانه ها، نهادها، ادارات، مریم و مسعود و دار و دسته مدل جدیدتر نفوذی دارند.

لو رفتن اطلاعات در وزارت اطلاعات از همه مسائل بیشتر حکومت ملاها را وحشی میکند چون مانع ادامه زدوبندهای اروپا با ملاها میشود.

جعفر شیرعلی‌نیا، پژوهشگر تاریخ جنگ، در یادداشتی منتشر شده در کانال تلگرامی‌اش درباره‌ی پیشینه‌ی عاملان قتل‌های زنجیره‌ای و اهمیت بررسی آن نوشت:

۲۶ شهریور ۱۳۷۱ در رستوران یونانی میکونوس در آلمان، مردان مسلح سه رهبر اپوزیسیون از رهبران حزب دموکرات کردستان ایران را به رگبار بستند.

موسویان، سفیر وقت ایران در آلمان، می‌گوید رابطه‌ی ایران و آلمان «به شکل جهشی در حال گسترش بود.» و وقتی خبر ترور را شنیده نتوانسته آن را باور کند؛ «ولی روشن بود این ماجرا اثر تخریبی سنگینی بر روابط ایران و آلمان خواهد گذاشت.»

او مدتی بعد از حادثه به تهران آمد و با علی فلاحیان، وزیر اطلاعات، دیدار کرد؛ «فلاحیان مرا از عدم مداخله‌ی ایران در این ترور مطمئن ساخت و گفت معاون خود سعید امامی را برای همکاری کامل با مسئولان آلمان به آلمان خواهد فرستاد.»

در صورت تمایل به خواندن ادامه مطلب لینک زیر را بفشارید

زدوبندهای اروپا با ملاها از طریق نفوذ مجاهدین در وزارت اطلاعات لو میرود

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy