سمنان – برادر مدافع حرم و ناهی منکر بقدری کتک خورد که بیهوش شد + عکس

723
سمنان - برادر مدافع حرم و ناهی منکر بقدری کتک خورد که بیهوش شد + عکس
سمنان - برادر مدافع حرم و ناهی منکر بقدری کتک خورد که بیهوش شد + عکس

جمعی از مردم سمنان به یکی از مزدوران علی خامنه ای به اصطلاح ناهی منکر در سمنان که به بهانه امر به معروف و نهی از منکر مزاحم مردم می‌شد حمله کردند و او را گوشمالی دادند.

از قرار اطلاع  وی برادر یکی از قاتلان مردم سوریه به نام عباس دانشگر بوده که قصد مزاحمت برای یک خانم جوان را داشته که مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، برادر شهید عباس دانشگر روز گذشته در شهر سمنان در حین امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم شدید عده ای قرار گرفت که در نخستین واکنش دادستان مرکز استان سمنان دستور رسیدگی فوری به این پرونده و جلب مظنونان احتمالی این پرونده را صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سمنان، ضاربان، برادر شهید مدافع حرم عباس دانشگر را که در حال تذکر لسانی به چند جوان به‌منظور جلوگیری از ایجاد مزاحمت برای یک بانوی سمنانی بود، مورد ضرب و شتم قرار دادند.

عوامل ضرب و شتم این آمر به معروف و ناهی منکر برادر شهید دانشگر را مورد هجوم قرار دادند و سپس متواری شدند و بر اساس گزارش‌های اولیه، وی هم‌اکنون در بیمارستان کوثر سمنان تحت مراقبت‌های پزشکی قرار دارد.

خبرگزاری رژیم از این مزاحم زنان و دختران سمنان  به‌عنوان چشمان همیشه بینا و ناظران اجتماعی یاد کرده  و نوشته این جوان مؤمن انقلابی، دهه هفتادی مدافع حرم، شهید والامقام (منظورش قاتل والامقام است) «عباس دانشگر» است.

مرا با یک تذکر زیر مشت و لگد گرفت

علی‌رضا دانشگر جوان ناهی منکر در حاشیه عیادت دادستان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با وی گفت: در حالی که به جوان مزاحم یک بانوی سمنانی تذکر می‌دادم تا از کار منکر خود دست بردارد، این تذکر منجر به درگیری از سوی او شد.

وی تصریح کرد: پس از بیان نکته‌ای به این فرد، جوانی که خیلی هیکلی و گویا بدن‌ساز بود، به‌ سوی من هجوم آورد؛ در حالی که بنده هیچ قصد دعوا نداشتم.

این جوان ناهی منکر افزود: فرد ضارب من را به‌ شدت زیر مشت و لگد گرفت که در نهایت بیهوش و به بیمارستان منتقل شدم.

دانشگر با اشاره به اینکه در سخنان خود تنها قصد جلوگیری از مزاحمت برای بانوی همشهری‌مان را داشتم، گفت: شکایت شخصی ندارم؛ اما برای اینکه فرد ضارب جری نشده و بار دیگر این کار را تکرار نکند، شکایت خواهم کرد.

وی تصریح کرد: این موضوع، امری اجتماعی است و خدای‌نکرده بعدها ممکن است تکرار شود؛ به همین خاطر، شکایت خود را ارائه خواهم داد تا پیگیری و برخورد شود.

دادستانی سمنان گفت: امر به معروف و نهی از منکر فریضه‌ای الهی است و نمی‌شود آن را به خاطر اینکه عده‌ای از این امر خوششان نمی‌آید، تعطیل کرد.

ابراهیمی گفت: باید دست و پای آمران به معروف و ناهیان از منکر را هم بوسید و به آنها آفرین گفت؛ ممکن است از روی حسن نیت گفته شود شکایتی از فرد ضارب نداریم؛ اما دادستانی به وظیفه خود عمل می‌کند و امیدواریم به‌سرعت سرنخ‌هایی را از ماجرا و فرد ضارب به دست آوریم.

لینکهای مشابه

مصاحبه با آخوند کتک خورده برای درس عبرت سایر فضولها + فیلم
فیلم صحنه کتک خوردن آخوند مزدور از مردم اردبیل – ببین چه بلوایی کرده
کتک خوردن یک آخوند در مشکین شهر کرج او را روانه بیمارستان کرد +…
کتک خوردن مهدی زارع فرمانده پایگاه بسیج توسط جوانان جسور شیرازی
تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy