فیلم درگیری تماشایی یک جوان تهرانی با مامور انتظامی زمان توقیف موتور

2545

چند روز پیش در یک درگیری تماشایی جوان تهرانی پس از اینکه مامور انتظامی در صدد توقیف موتور او برآمد از خود دفاع نمود و اهالی خیابان را حیرت زده کرد.

این جوان پس از حمله به مامور انتظامی او را به زمین کوبید و برویش افتاد و ادبش کرد.

پس از انتشار تصاویر برخورد این شهروند در دفاع از خود در مقابل پلیسی که با باتوم به این فرد اعمال زور کرده بود، وی دستگیر شده و به روش جمهوری اسلامی اعتراف گیری می کنند.

پلیس که با انتشار این فیلم در فضای مجازی ضابع شده بود اقدام به پاتک نمود و با یک فیلم روی همان  فیل قبلی تلاش کرد که موضوع را با عذرخواهی جوان مربوطه پایین بکشد و خلاصه آبروی رفته مامور کتک خودره خود را بازخرید کند درهمین راستا باشگاه خبرنگاران جوان، نوشت:

چند روز پیش ماموران یگان امداد مشغول تذکر دادن به راکب موتورسیکلت متخلف بودند که یکی از راکبان با حمله به مامور یگان امداد، شروع به کتک زدن او می‌کند.

اظهارات ضارب مامور یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران پس از دستگیری را می‌شنوید.

اعتراف گیری به روش جمهوری اسلامی است که متهم بدون حضور وکیل و با فشار و البته با ضرب و شتم پلیس در حالیکه قدرت تکلم را از دست داده، اعتراف به آن چیزی میکند که به او دیکته کرده اند.

افردی که پس از دریافت تذکر از پلیس به سمت مامور حمله‌ور شده بود، اظهار پشیمانی کرد.

متهم بدون حضور وکیل و با فشار و البته با ضرب و شتم پلیس در حالیکه قدرت تکلم را از دست داده، اعتراف به آن چیزی میکند که به او دیکته کرده اند

وی  را با دستبند مقابل دوربین آورده اند و او تکرار میکند. من گواهینامه نداشتم مامور ایست داد نایستادم مامور دنبالم کرد من رفتم توی فرعی وایسادم موتورم را برداشت درگیر شدم باهاش من معذرت میخوام از نیروی انتظامی و نیروی ..

پ ن: قابل توجه است که این عذرخواهی آبروی رفته نیروی انتظامی را که به آن شکل فجیع در خیابان ولو شد را به جوی ولایت برنمیگرداند.

لطفا این درگیری تماشایی را دست به دست کنید تا همگان ببینند.

لینکها مشابه

کتک خوردن مهدی زارع فرمانده پایگاه بسیج توسط جوانان جسور شیرازی
کتک خوردن یک آخوند در مشکین شهر کرج او را روانه بیمارستان کرد +…
فیلم صحنه کتک خوردن آخوند مزدور از مردم اردبیل – ببین چه بلوایی کرده
فیلم کتک خوردن ماموران انتظامی – جوانان از کتک زدن سیر نمی‌شوند

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy