ننویسید ظریف عصبانی بود من دارم میخندم اصلا ناراحت نیستم

89
ننویسید ظریف عصبانی بود من دارم میخندم اصلا ناراحت نیستم
ننویسید ظریف عصبانی بود من دارم میخندم اصلا ناراحت نیستم

جواد ظریف عصبانی بود اما در نشست خبری تلاش دیگری میکرد.

در این نشست خبری که روز ۱۴مرداد برگزار شد نماد درهم‌شکستگی یک رژیم نامنسجم و مستاصل را به خوبی عیان میکرد.

رژیمی که نمی‌داند طرف مقابلش خواهان تغییر اوست یا سرنگونی، اما می‌داند که مردم و اپوزیسیونش مطلقاً خواهان سرنگونی‌اش هستند

نشست خبری ظریف تلویزیون رژیم ۱۴مرداد ۹۸: «ننویسید ظریف عصبانی بود ها، من اگر داد نزنم صدام به شما نمی‌رسه. می‌گن ظریف عصبانی بود، ببینید من دارم می‌خندم، اصلاً عصبانی نیستم، اصلاً هم ناراحت نیستم…..آمریکا بوده که وزیر خارجه کشوری که می‌خواهد باهاش مذاکره بکند را تحریم کرده آمریکا بوده که بالاترین مقام جمهوری اسلامی یعنی مقام معظم رهبری مدظله العالی را تحریم کرده …آمریکا اقلا می‌خواهد زورمداری بکند… اقلا بگوید چه کار می‌خواهد بکند».

اظهارات ظریف را ربیعی با پرداختن به نگرانی اصلی رژیم از «براندازان» این‌گونه کامل کرد:‌ «هیچ دوره‌ای این‌گونه براندازان اسلحه به‌دست داخلی در کاخ سفید حضور نداشتند…متأسفانه ما از تیرانا تا کاخ سفید تا بعضی‌ها که ناآگاهانه در داخل موضع‌گیریهایی می‌کنند که به هر حال منافع ملی تضمین نمیشه».

و این دقیقاً همان نقطه‌ای است که ظریف و نظام متبوعش را بی‌تعادل کرده است. نقطه‌ای که مردم برای تکمیل آن لحظه شماری می‌کنند.

حضورضدانقلاب درکاخ سفید زیاد شده و ادبیاتی که کاخ سفید استفاده میکنه به ادبیات تیمهای اینگروهک ها خیلی نزدیک شده البته متاسفانه ما از تیرانا تا کاخ سفید تا برخی ها هم که نا آگاهانه در داخل موضعگیریهایی میکنند که منافع ملی تضمین نمیشه!…

هیچ دوره ای اینگونه براندازان اسلحه به دست داخلی در کاخ سفید حضور نداشتند. هیچ دوره ای مثل امروزقدرت متخاصمخارجی بر عملیات روانی در ایران مسلط نشده بود….

هیچ دوره ای این چنین افکار عمومیداخلی متوجه سیاست خارجی نبوده است…

هیچ دوره ای افکار عمومیمتاسفانه در داخل تناقضهای بعضا یا منفعت‌های کوتاه مدت قرار نداشته است…

بیش از همیشه نیاز به انسجام داریم. نیازمند تاب‌آوری روانی جامعه برای مقابله با خصومتها هستیم…

لینک مشابه

با تحریم ظریف آمریکا دنبال براندازی ساختاری با نگاهی مثل مجاهدین…

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy