بحث و درس راجع به سازمان مجاهدین، گزینه نیست! یک اجبار تاریخی است

225
بحث و درس راجع به سازمان مجاهدین، گزینه نیست! یک اجبار تاریخی است
بحث و درس راجع به سازمان مجاهدین، گزینه نیست! یک اجبار تاریخی است

خبرگزاری دانشجو متعلق به بسیج سپاه پاسداران روز ۱۵مرداد به یک اجبار تاریخی پرداخت و با اشاره به طرح موضوع مجاهدین در تلویزیون حکومتی نوشت: به سختی می‌توان از اتمام و بسته شدن پرونده وقایع تاریخی سخن گفت.

بخصوص اگر آن واقعه تاریخی وابسته به نوعی تفکر باشد… وقایع تاریخی از این منظر هرگز به تاریخ نمی‌پیوندند، بلکه جایی در گوشه تاریخ منتظر می‌مانند تا به فراخور حادثه‌یی در زمان حال، فراخوان شوند.

خلق سؤالات ظاهراً نو برای نسل جدید اما کار کردی است که در هر فراخوانی از این دست اجبارا رخ می‌دهد. ‌

مسأله مجاهدین خلق و حواشی مربوط به آنها در زمره وقایع تاریخ معاصر ایران است که با جامعه ما چنین نسبتی دارد.

این ارگان سپاه  به انتخابات حسن روحانی اشاره میکند و می‌نویسد: حسن روحانی در جریان تبلیغات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ شاید رساترین فراخوان ممکن از این دست را به سازمان (مجاهدین) داد؛ وقتی همزمان با هجمه رسانه‌ای دشمن درباره اعدام مجاهدین در سال ۶۷، تنها برای تخریب رقیب خود، کلیت نظام جمهوری اسلامی را به ۳۸سال زندان و اعدام متهم کرد!

در چنین فضایی، بحث و درس راجع به سازمان مجاهدین خلق، دیگر یک گزینه قابل انتخاب نیست، بلکه به یک اجبار تاریخی تبدیل شده است.

البته در آن سال سازمان مجاهدین در فراخوانی انتخابات را به صورت کامل تحریم کرد و گفتند نه جلاد (رئیسی) و نه شیاد (روحانی).بحث و درس راجع به سازمان مجاهدین، گزینه نیست! یک اجبار تاریخی است

شورای ملی مقاومت بر اساس خط مشی سیاسی شناخته شده و روشن خود، کارزار سراسری تحریم انتخابات نامشروع رژیم ولایت‌فقیه را با شعار «نه جلاد، نه شیاد» به پیش برد و موضوع دادخواهی را به پرچمی علیه ولایت خامنه‌ای و کاندیدای مورد نظر او تبدیل کرد.

لینکهای مرتبط مشابه

بازی انتخابات تمام نشده برنده سپاه است یا روحانی؟ شکایت روحانی
آخرین بادکنک فریب انتخاباتی روحانی، بهره گیری از زنان فرهیخته هم ترکید
تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy