فرمانده پدافند: جنگ با مجاهدین در فضای مجازی سخت تر ازعملیات مرصاد است

61
فرمانده پدافند: جنگ با مجاهدین در فضای مجازی سخت تر ازعملیات مرصاد است
فرمانده پدافند: جنگ با مجاهدین در فضای مجازی سخت تر ازعملیات مرصاد است

سرتیپ پاسدار جلالی، رئیس پدافند غیر عامل رژیم ایران گفت: به نظر من جنگ جدید با مجاهدین در فضای مجازی سخت تر از عملیات مرصاد است.(مرصاد همان عملیات فروغ جاویدان است)

ایسنا که اظهارات جلالی را با تیتر«مقابله با مجاهدین در فضای‌ مجازی از «مرصاد» سخت‌تر است»، منتشرکرد از قول او نوشت: مجاهدین تصمیم گرفتند حمله کنند و طرح آن‌ها این بود که با تجهیزات نظامی خودشان را به تهران برسانند.

مجاهدین توانستند از سمت قصر شیرین حمله کرده و با توجه به اینکه در سرپل ذهاب و کرند هم مقاومتی انجام نشد به اسلام‌آباد غرب رسیدند….هاشمی رفسنجانی به کرمانشاه آمد و یک حکم دستی به احمدی مقدم دادند تا مامور مقابله با مجاهدین شود، صیاد شیرازی نیز در منطقه حضور پیدا کرد.

پاسدار جلالی اضافه کرد: آنها اکنون در مقری در آلبانی حضور دارند و (اهداف) خود را پیگیری می‌کنند.

در بسیاری از غائله‌ها رد پای مجاهدین هویداست.

آنها تلاش دارند تا از برخی ضعفهای اقتصادی داخلی استفاده کرده و فرمان شورش صادر کنند. به نظر من، جنگ جدید با مجاهدین در فضای مجازی سختتر از عملیات مرصاد است.فرمانده پدافند: جنگ با مجاهدین در فضای مجازی سخت تر ازعملیات مرصاد است

رئیس پدافند غیر عامل هم چنین گفت: شبکه های اجتماعی غیر بومی جولانگاه مجاهدین است.

آن‌ها در تلاش هستند تا بر افکار عمومی و ذهنیت جامعه ایرانی تاثیر منفی بگذارند و یاس، ناامیدی و ناکارآمدی جمهوری اسلامی را القا کنند.

در عملیات مرصاد یا فروغ جاویدان مجاهدین توانستند تا نزدیکی کرمانشاه بدون به داخل ایران نفوذ کنند در این عملیات تعداد زیادی از مردم به آنها پیوسته و تعدادی از پرسنل ارتش نیز با آنان همکاری کردند. مجاهدین در این عملیات اسیر نگرفتند وهرکس که تسلیم شد او را با فرمان مسعود رجوی خلع سلاح و آزاد کردند.

این عملیات بزرگترین عملیات ارتش آزادیبخش ملی مجاهدین بود که تلفات بزرگی بر نیروهای سپاه وارد آورد.

برای اشراف بیشتر خاطرات یک سرگرد ارتش را در لینک زیر بخوانید

خاطرات شنیدنی سرگرد فرزاد فروزش از زنان عملیات برق‌آسا در فروغ جاویدان

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy