انهدام شبکه دورهمی بانوان توسط سپاه انصارالحسین در همدان

539
انهدام شبکه دورهمی بانوان توسط سپاه انصارالحسین در همدان
انهدام شبکه دورهمی بانوان توسط سپاه انصارالحسین در همدان

سپاه استان همدان از «انهدام شبکه ترویج سبک زندگی غربی در دورهمی بانوان همدانی» خبر داد.

در گزارش دستگیری زنان در دورهمی زنانه به نقل از روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین نوشته:

«این زنان از دشمنان خارجی پول می‌گرفتن که ساعاتی از شوهر و فرزندان خود دور شده و فقط به خودشان فکر کنند و شاد باشند.»

سرهنگ علی اکبر کریمپور در باره دورهمی بانوان توضیح داد: گروه هایی در فضای مجازی و حقیقی به صورت شبکه ای اقدام به عضوگیری از بانوان و دختران همدانی می کردند تا آنان را برای حضور در میهمانی و مراسم های خاص با اهداف ضد فرهنگی آماده سازند.

وی با تاکید بر تلاش فروان در راستای انهدام دورهمی بانوان گفت: دشمنان نظام سعی در ایجاد موج رسانه ای با ترویج سبک زندگی غربی دارند که با انهدام و دستگیری این شبکه به اهداف شوم خود نرسیدند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تشریح فعالیت این شبکه گفت: مدیران این مراسم ها برای دعوت از میهمانان خود که بیشتر از بانوان فرهنگی، آرایشگران و خانم های خانه دار بودند اقدام به ایجاد کانال هایی در فضای مجازی با عناوین مختلف کرده و با بیان شرایط و تبلیغات خاص از مدعوین خود برای حضور در میهمانی ها دعوت می کردند.

وی گفت: محتوای مراسمات برگزار شده رقص و پایکوبی بانوان، دعوت از خانم های خواننده همراه با سرو مشروبات الکلی برای این افراد، دعوت از خانمهای رقاص از تهران و شهرستان های دیگر بوده و مراسم رقص و پارتی به سبک کشورهای خارج برگزار می شد.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به یکی از شگردهای تبلیغاتی این شبکه گفت: آنها در تبلیغات خود از افراد مدعو می خواستند ساعاتی از شوهر و فرزندان خود دور شده و فقط به خودشان فکر کنند و شاد باشند.

کریم پور گفت: این شبکه سازماندهی شده که با بهره گیری از پشتبانی‌های مالی دشمنان داخلی و خارجی درصدد ترویج فرهنگی غرب و ابتذال در بین زنان جامعه بودند پس از رصد اطلاعاتی در یک عملیات موفق دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی گفت: طی هماهنگی های قضایی انجام شده ۲۰ نفر از این افراد مورد برخورد، توجیه و ارشاد قرار گرفتند.

لینکهای مشابه

ایران – ماموران آتش به اختیار به یک مهمانی حمله کردند
دستگیری۱۸جوان در یک مهمانی در کرمان + عکس عامل دستگیری

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy