فیلم استفاده از پسماندهای بیمارستان اینجا حقوق بشر و حقوق حیوانات له میشود

185

این گزارش یکی از نمونه‌های فساد حکومتی در کلانشهر کرمانشاه است پسماندهای بیمارستان به جای امحا نگهداری میشود.

تعدادی بی‌خانمان ساکن این محل میشوند و زباله‌های آلوده دوباره وارد چرخه زندگی مردم میشود و تا ناکجاخراب میرود.

زندگی چندین نفر از مردم کرمانشاه در بین زباله های بیمارستانی!؟

مسئولین کلانشهر کرمانشاه اعلام میکنند که پسماندهای بیمارستانی را امحاء میکنند اما ببینید چگونه برخی از مردم‌ کرمانشاه در داخل این زباله های بیمارستانی برای خود خانه ها و آل ونک هایی ساخته اند…

محل دفن زباله ها در ۵ کیلومتری محله سراب قنبر کرمانشاه قرار دارد!منطقه پسماندهای بیمارستان تبدیل به تپه‌های عظیمی از زباله‌های خطرناک بیمارستان شده است. پسماند زباله‌های بیمارستان فاجعه عظیم زیست محیطی و حقوق بشر برای کودکان کار و زباله گرد برای یافتن پسماندهای پلاستیکی که شامل سرنگهای استفاده شده بیمارستان و .. است.

اینکه چرا شهرداریها اقدام به سوزاندن و امحا زباله ها نمیکنند دلیلش درآمدی است که نصیبشان میشود. آنها از زباله گردها مابه ازاء کار در این اماکن پول دریافت میکنند.

تنگه زباله متاسفانه وضعیت اسفناکی داره فاجعه محیط زیستی داره اینجا اتقاف می افته همین الان هم جمع کردنش سخت است من اینجا به عینه دارم میبینم که منابع طبیعی ما ویران است

توی این تنگه زباله زباله گردها در این چا میخوابند زباله های بیمارستانی که میگویند از بین میبریم را از بین نمیبرند می‌آیند اینجا جمع میکنند.

من آهکی اینجا برای امحا نمی‌بینم اینجا! من اینجا بچه هایی رو میبنم که در حال پسماند جمع کردن هستند.

افرادی رو میبینم که اینجا چادر زدند، آلونک ساختند و در این زباله ها زندگی میکنند.

هزینه دفن این پسماندها توسط تولید کننده پسماندهای بیمارستانی کجا میره؟

آقای دادستان مدعی العموم! آقای استاندار کرمانشاه! چرا به این موضوع رسیدگی نمیکنید؟

محیط زیست در حال نابود شدن است اینجا من همه فعالین محیط زیستی رو دعوت میکنم بیان اینجا ببینند که چه فاجعه‌ای داره اینجا اتفاق می افته!

آنچه که داریم امروز می‌بینیم این تنگه زباله داغ ننگی است که در تاریخ خواهد ماند بر روی پیشانی من مسول که فکری براش نکردم.

حقوق بشر اینجا له شده! حقوق حیوانات اینجا له شده !بیماریهای عفونی تا بخواهید! روستاهای اطراف دهیارهایی که من دارم میبنم بیماریهای ریوی گرفتند.

تمام روستاهای این اطراف تحت تاثیر دودی هستند که در اینجا تولید میشه!‌ اینجا را آتش میزنند

دود و کثافتش میره برای روستاهای اطراف چه گناهی کردند!

ما آتش میزنیم میگوییم داریم امحا میکنیم مثلا! زباله گرد آتش میزنه من نمیدونم اینجا آلونک زدن اینجا ساکن هستند دارند زندگی میکنند.

گلی به گوشه جمال ابراهیم مرادی و تمام مسولینی که اینجا هستند ازتون خواهش میکنم یا فکری بکنیم یا جمع بشیم بگیم بلد نیستیم و نمیتوانیم انجام بدیم.

لینکهای مشابه

ویدئوی دلخراش بریدن گوش کودک کار توسط ماموران شهرداری منطقه۳ تهران
کودک ایرانی با پستونک زباله گردی میکند
زندگی یک خانواده ایرانی در روانسر / کرمانشاه
تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy