حمله هواپیمای ناشناس وکشته‌شدن۴۰نفر از پاسداران و شبه‌نظامیان تروریست

1363
حمله هواپیمای ناشناس وکشته‌شدن۴۰نفر از پاسداران و شبه‌نظامیان تروریست
حمله هواپیمای ناشناس وکشته‌شدن۴۰نفر از پاسداران و شبه‌نظامیان تروریست

تلویزیون العین – ابوظبی به نقل از یک مقام امنیتی عراق گزارش داد که با حمله یک هواپیمای ناشناس صبح امروز یکشنبه ۶مرداد۹۸ نزدیک به ۴۰تن از پاسداران و شبه نظامیان رژیم ایران در عراق کشته شدند.

گشته شدگان که با بمباران یک قرارگاه مربوط به شبه نظامیان عراقی مورد هدف قرار گرفتند عناصر سپاه پاسداران و سپاه قدس و شبه نظامیان حشد الشعبی وابسته به ایران بودند که در یک حمله هوایی که توسط یک هواپیمای ناشناس انجام شد هدف قرار گرفته و به هلاکت رسیده اند.

این قرار گاه در استان دیالی عراق میباشد که قبلا اعضای مجاهدین زمانی که در عراق بودند در آنجا ساکن بودند و پس از انتقال آنها سپاه پاسداران آن را قبضه کرده بود.

این حمله، دومین حمله از همین نوع خود است که علیه پاسداران و شبه‌‌نظامیان تروریست حشد‌شعبی در عراق صورت میگیرد.

یک افسر سرهنگ در پلیس استان دیالی درعراق به تلویزیون العین گفت: یک هواپیمای ناشناس ساعت ۲ نیمه شب گذشته یک حمله علیه پادگان «ابو منتظر المحمداوی» متعلق به شبه‌نظامیان حشد‌شعبی که پیشتر بنام « قرارگاه اشرف» شناخته میشد، انجام داده است.

دو مکان در داخل پادگان هدف قرار گرفت که از این اماکن انبارهای موشکی و دیگری محل تجمع شمار زیادی از عناصر حشد‌الشعبی و افسران سپاه قدس و حزب الله لبنان بود که در نتیجه ۴۰ تن کشته و دهها تن نیز زخمی شدند.

بدنبال این حمله، آمبولانسها و هلیکوپترها، اجساد و زخمیها را به شهر بعقوبه و بغداد منتقل کردند.

لینکهای مرتبط

دستور انحلال حشدالشعبی وابسته به قاسم سلیمانی با فرمان نخست وزیر عراق
علت آوردن مزدوران برون‌مرزی سپاه پاسداران مانند حشدالشعبی کشف شد
جنایات حشدالشعبی شبه‌نظامیان وابسته به ایران در اقلیم کردستان

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy