یک کشیش آفریقایی در نمایشی عجیب مدعی شد مرده درون یک تابوت را زنده کرد

46

 یک کشیش اهل آفریقای جنوبی را در زنده کردن مرده درون تابوت به تصویر می‌کشد در نمایشی عجیب ” آلف لوکائو”، مدعی شد توانسته یک مرد مرده را در مقابل جمعیت زیادی زنده کرده و دوباره به زندگی برگرداند.

ویدئویی که توسط یک از شاهدان عینی و با کمک تلفن همراه تهیه شده است یک مرد را در حالی که در درون یک تابوت دراز کشیده است نشان می‌دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که یک میکروفون را دست گرفته به همه حاضران اعلام می‌کند که مرد داخل تابوت از روز جمعه مرده است و سپس در قصال خانه بوده است.

او سپس در نمایشی عجیب به برادر، خواهر، زن و مادر مرده داخل تابوت که در اطراف تابوت ایستاده اند اشاره می‌کند و بعد از زن متوفا می‌خواهد تا نزدیک تابوت قرار بگیرد.

در حالی که کشیش از حاضران می‌خواهد تا دست‌های خود به هوا بلند کنند و شروع به دعا کردن کنند مشاهده می‌شود که دهان مرد متوفا در حال باز و بسته شدن است.

این کشیش سپس میکروفون را به یکی از حاضران داده و قسمت شکم متوفا را لمس می کند.

ناگهان متوفا بلند شده و در داخل تابوت می‌نشیند. این صحنه موجب حیرت و هیجان جمعیت حاضر شده و آن‌ها شروع به فریاد زدن می‌کنند.

این در حالی است که خانواده مرد متوفا از جمله همسرش با دیدن این صحنه شروع به گریه کردن می‌کنند.

در حالی که لوکائو با این نمایش مدعی شده که مرد متوفا را زنده کرده است، اما اکنون با شکایت شرکتی که مسئول تدارک مراسم های خاکسپاری است روبرو شده است.

مدیر این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد: ” ما بدینوسیله عدم وابستگی خود را به کشیشی که در حین مراسم خاکسپاری نمایش رستاخیز (زنده کردن) یک مرده از داخل تابوت را به اجرا گذاشت اعلام می‌کنیم.

ما نه تنها تابوت مراسم را تامین نکردیم و نه  این مرده در غسالخانه ما نگهداری شد و هیچ مدرکی دال بر انجام این مراتب توسط شرکت ما وجود ندارد.

ما در حال انجام اقدامات قانونی بر علیه کسانی هستیم که در حال تخریب وجهه ما هستند. “

بیانیه این شرکت در حالی منتشر شده است که این کشیش مدعی است که عمل زنده شدن مرد متوفا واقعی بوده است.

او در این باره گفت: ” این معجزه مبهوت کننده صبح یک روز اتفاق افتاد. این مرده هنگامی که تمام کلیسا دست به دعا برداشتند دوباره زنده شد. “

خرافات در هر شهر و دیاری به یک شکل خود را بروز میدهد و بستگی به اعتقادات مردم دارد در ایران امامزاده‌های بی شمار و در آفریقا به شکل معجزه مسیح. با وجود گذشت زمان کار این کشیش همچنان ادامه دارد.

همه جا وقتی پای آخوند در میان باشد چه از نوع مسیحی چه از نوع مسلمان به این شکل مردم را فریب میدهد.

با دین مردم را تحمیق میکنند و مالشان را میخورند.

لینکهای مشابه در ایران

پیدا شدن درخت معجزه در همدان مردم این شهر را به سوی خود کشاند.

قهر امامزاده به خاطر نداشتن زیارت و جا به جایی آن یک ترفند عوامل…

مقبره امامزاده قلابی پدر نماینده گرمی (اردبیل) ثبت ملی هم شده است

زمین خواران با تابلو ساخت امامزاده در نقاطی که پسند می‌کنند

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy