وقتی رئیس جمهور، نماینده مجلس و خود خمینی دو تابعیتی هستند نتیجه همین میشه

353
وقتی رئیس جمهور، نماینده مجلس و خود خمینی دوتابعیتی هستند نتیجه همین میشود
وقتی رئیس جمهور، نماینده مجلس و خود خمینی دوتابعیتی هستند نتیجه همین میشود

به‌دنبال اظهارات رحیمی، عضو هیأت‌رئیسه مجلس در مورد دو تابعیتی بودن کریمی قدوسی، رسانه‌های وابسته به سپاه پاسداران لیست بلندبالایی از مقامات دولت آخوند روحانی بعنوان دو تابعیتی منتشر کرد.

در این لیست ۷۱نفره علاوه بر اسم حسن روحانی، اسامی معصومه ابتکار، معاون روحانی و نهاوندیان رئیس دفتر سابق وی نیز دیده می‌شود.

به‌دنبال انتشار  لیست دو تابعیتی ها ، واعظی، رئیس دفتر روحانی مدعی شد: جلوی هر کدام از اسامی نوشته شده که این لیست بر اساس شواهد و قرائن تدوین شده است.

کریمی قدوسی پس از جلسه متشنج مجلس پیرامون کارگزاران دو تابعیتی، اعلام کرد، فهرست گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس در این باره را منتشر خواهد کرد.

به‌نوشته انتخاب، یک سال پیش ابوالفضل ترابی عضو کمیته تحقیق و تفحص مجلس  با اشاره به این‌که محل تحصیل روحانی در اسکاتلند بوده، گفته بود یکی از مقامهای بسیار مهم و تراز بالا در دوران تحصیل در اسکاتلند تابعیت انگلستان را کسب کرده و هنوز این تابعیت را دارد.وقتی رئیس جمهور، نماینده مجلس و خود خمینی دوتابعیتی هستند نتیجه همین میشود

رحیمی گفت: اسنادی در مورد تابعیت غیرایرانی بستگان کریمی قدوسی و همچنین درباره اکتسابی بودن تابعیت خود وی و خانواده‌اش وجود دارد. اگر مسئولان این را خلاف امنیت ندانند ما این اسناد را منتشر خواهیم کرد.

کریمی قدوسی روز اول مرداد در مجلس گفت: شما باید بروید اون حرفها را بزنید و کریمی قدوسی را متهم کنید از افغانستان آمده جد و آبادش افغانی‌ است چرا؟ چون گفته است آقای رئیس‌جمهور دو تابعیتی ست.

اگر یک سند مبنی بر این‌که یکی از اجداد ما ولو هفت نسل در افغانستان بوده آمده هم ایشون باید بیاید توی صدا و سیما این سند را پخش بکند والا صدا و سیما باید همین مذاکرات من را پخش بکند.

در غیراینصورت اگر اینکار را نکردند من از دولت افغانستان می‌خواهم اونها بیایند بررسی کنند .

اگر ما یک رگ و ریشه‌یی در طول تاریخ توی اقوام اونجا داشتیم بیایند بگویند اینها افغانی هستند برگردند بیایند ما می‌رویم در خدمت‌تان…

پ ن: همه اینها در حالیست که روی ایرانی بودن خود خمینی هم شک هست و میگویند هندی زاده بوده است. وقتی که اصلی ترین مقامات دو تابعیتی هستند و بیشترشون هم اصلیت عربی دارند و غیر ایرانی دارند نتیجه همین میشه!

لینکهای دیگر

ادعای فوق جنجالی ابوترابی در مورد مسول خیلی بالای دوتابعیتی

وزارت خارجه انگلستان بهترین ابزار فشار بر ایران را یافت دو تابعیتی‌ ها

تایید حکم اعدام احمدرضا جلالی پژوهشگر دو تابعیتی

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy