افشای نامه خیلی محرمانه پرداخت ۵۵میلیارد تومان پول و خانه به امام جمعه تکاب

248
افشای نامه خیلی محرمانه پرداخت 55میلیارد تومان پول و خانه به امام جمعه تکاب
افشای نامه خیلی محرمانه پرداخت 55میلیارد تومان پول و خانه به امام جمعه تکاب

پرداخت رشوه به مبلغ ۵۵ ميليارد تومان وهمچنين خريد يك باب خانه براي امام جمعه تکاب در ارومیە جهت كنترل و آرام نگه داشتن مردم فقير منطقه و چپاول معدن طلا توسط شرکت بهره‌بردار معدن سپاە تروریست.

نیمی از طلای ایران در کردستان استخراج میشود و هیچ سودی برای مردم کرد ندارد بجز چپاول و سرکوب بیشتر متن نامه محرمانه:

معاون وزیر و رئیس هیات عامل خیلی محرمانهافشای نامه خیلی محرمانه پرداخت 55میلیارد تومان پول و خانه به امام جمعه تکاب

جناب آقای شریعتمداری وزیر محترم صنعت و معدن و تجارت

موضوع: مساعدت‌های عمرانی، فرهنگی و مذهبی

با سلام:

احتراما به استناد گزارش محرمانه مدیر عامل محترم شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زره شوران که به پیوست این نامه تقدیم میگردد.

به منظور جلوگیری از هر گونه تنش، تحریک مردم و ایجاد مسایل امنیتی در سطح شهر و روستاهای تابعه پروی یک جلسه محرمانه که تشکیل گردیده، این نتیجه حاصل شد که این مهم فقط و فقط با همراهی و مدیریت امام جمعه تکاب میسر میشود.

لذا گزارشی از اقدامات صورت گرفته در معدن طلای زره شوران در جهت امور عمرانی، فرهنگی و مذهبی به شرح ذیل جهت استحضار تقدیم آن مقام میگردد.

۱٫ تخصیص ۵۰میلیارد تومان به اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی به منظور بهسازی جاده تکاب دندی پیرو مراجعات حضوری و درخواست کتبی جناب آقای دکتر همایون هاشمی نماینده محترم شهرستان تکاب.

۲٫ تحویل ۴۵میلیارد تومان طی سه فقره چک به امام جمعه تکاب جناب آقای عیسی برادری در سال ۹۶، به منظور هزینه کرد در اموراتی که ایشان صلاح بدانند هزینه نمایند.

۲٫ مساعدت مجدد در سال ۵۷ به مبلغ ۱۰میلیارد تومان به امام جمعه محترم شهرستان تکاب جناب آقای برادری، جهت هزینه کرد در مصلای شهر، مساعدت به هیئت‌های مذهبی، روحانیون شهر و روستا و خرید یک باب خانه برای ایشان در شهر مقدس قم.

لازم به ذکر است که که اسناد مالی جاده تکاب دندی و پرداختی ها به امام جمعه تکاب به پیوست میباشد.

امضا مهدی کرباسیان

یادآوری میشود روز در تاریخ ۸ خردادماه امام جمعه کازرون در مقابل خانه خود با سلاح سرد به قتل رسیده بود. ضارب به نام حمید درخشنده معرفی شد که به صدای بلند فریاد میزد قاتل مردم کازرون را کشتم.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy