فیلم برج‌های هایلوکس در الهیه تهران با دیواره‌های طلا و برنز برای ازدواج سفید

250

اینجا الهیه است با برج‌های هایلوکس و مرتفع و گران قیمت و خاص پسند، خیابان‌هایی با پهنای چند عرض و انبوهی از خودروهای روز دنیا

حسام زرین مدیر ساخت یکی از این پروژه های لوکس و گرانقیمت در این محل است.

از وجوه خاص بودن خانه ها در این محله آنست که اجازه بازدید حتی به عوامل ساخت و مدیران اجرایی ساخت این خانه ها هم داده نمیشود

حسام زرین: من چهار سال است که مدیر این پروژه هستم متراژ کل این پروژه ۲۰۰۰ متر بیشتر نیست ولی حجم اینقدر نباید طول بکشد ولی یک پروژه مدرن و تقریبا میتونم بگم فوق لوکس هست.

از سرامیک ها تا شیرآلات اون از آسانسور از کابینتها و درهااز خارج وارد شده مثلا درها رو چهار سری از ایتالیا اومدن اینجا دارن اونجا میسازن که وارد کنند.

خود ایتالیاییها اومدن وارد شدن برداشت کردن که بروند بسازند و بیاورند. در این حد کار کردن اینها

اینجا چون پنج تا تک واحدیه در حد پنج تا تک واحدی هایلوکسی که مال بچه پولدارهایی هست که خیلی هم اهل تشکیل خانواده و زن و بچه و اینا نیستن یعنی مال ازدواج سفیدی هاست!

سوال: یعنی اینقدر عیان است که شما میدونی از این واحدها چه استفاده ای میشه

جواب: بله همسایه ها میدونن این کوچه رو همه میشناسن و برای همه مشروعه که چنین چیزی باشه و این اتفاق توی این کوچه روتینه!

مثلا همین لابی ما بدنه اینجا همه روکشهایش همه چرم است فینیشینگ لابی ما روکش چرم هست.

استخرهایی که در این محل هست و استفاده میکنند همه دید دارد، اما مشکلی برایشان نیست چون استفاده میکنند.

مجری پروژه برج‌های هایلوکس ادامه میدهد:‌ دیوارهای این قسمت باید برنز بشود در سرویس مهمان ما اینجا البته شیشه است ولی توش الیاف طلا وجود دارد.

اون عددهایی که من گفتم ۲۰۰ متر در متری مثلا چهل تومان اینجا مینیمم۸ میلیارد واحد است. یعنی میخوام بگم چه بسا در این حد خرج کرده طرف که ما قیمت زمین!

تازه این قیمت تمام نشده و قیمت زمین است، شما قیمت زمین رو در نظر بگیر هزینه ای که برای ساخت اونجا انجام شده رو در نظر بگیر!

ساختمان روبرویی مثلا ما تمام ماشینهای لاکچری روز دنیا رو توی اونجا می بینیم وقتی طرف ماشین اینقدره قیمتش ۱۲ میلیارد براش چیزی نیست!

لینکهای مشابه

اولین فیلم از شهرک سوپر لاکچری باستی هیلز در منطقه محرمانه
ویلای لواسان بازتاب واویلای واقعیت جنگ و دعوای درون نظام ولایت

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy