ائتلاف عربی قایق بمب‌گذاری شده حوثیهای وابسته به رژیم ایران را منهدم کرد

33
ائتلاف عربی قایق بمب‌گذاری شده حوثیهای وابسته به رژیم ایران را منهدم کرد

ائتلاف عربی قایق بمب‌گذاری شده حوثیهای وابسته به رژیم ایران را پیش از حمله به یک کشتی تجاری منهدم کرد. سرهنگ ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن دوشنبه ۳۱ تیر ۹۸ از انهدام یک قایق بمب‌گذاری شده شبه‌نظامیان حوثی مورد حمایت ایران خبر داد که قرار بود به یک کشتی تجاری در دریای سرخ حمله کند.

سرهنگ المالکی دوشنبه در نشستی خبری گفت نیروهای ائتلاف پس از رصد و رهگیری قایق بمب‌گذاری شده حوثی آن را قبل برخورد با یک کشتی تجاری در دریای سرخ منهدم کردند.

سرهنگ المالکی تاکید کرد که نیروهای ائتلاف به رهبری عربستان سعودی به عملیات خود برای از بین بردن توانایی‌های پیشرفته حوثی‌ها ادامه می‌دهند و در این‌باره توضیح داد: «ائتلاف با پهپادها و موشک‌های حوثی مقابله می‌کند.

بیشتربخوانید

تحریم یک شرکت نفتی چین به علت دور زدن تحریم‌‌های ایران

ایالات متحده آمریکا یک شرکت نفتی چین را به دلیل معامله نفتی با ایران تحریم کرد. مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا تحریم این شرکت نفتی را نشانه قاطعیت آمریکا در اجرای سیاست تحریم حداکثری ایران دانسته است.

استقبال حزب “آلترناتیو برای آلمان” از پیشنهاد بریتانیا برای تشکیل ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس

الکساندر گاولند، رئیس حزب راستگرا و محافظه‌کار “آلترناتیو برای آلمان” (AFD)، پیشنهاد بریتانیا برای تشکیل یک ناوگان حفاظتی اروپایی در خلیج فارس را “بسیار معقول” خواند و خواهان مشارکت آلمان در تامین امنیت نفتکش‌ها در تنگه هرمز شد.

بە گفتە گاولند، طرح لندن برای تشکیل ناوگان مشترک اروپایی حفاظت از حمل و نقل دریایی در خلیج فارس، “پیشنهادی فوق‌العاده عاقلانه” است.

تحریم یک شرکت چینی و مدیر آن به‌خاطر نقض تحریم علیه رژیم ایران

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy