آمریکا یک دلال رژیم ایران را در فلوریدا به نقض تحریم‌ها متهم کرد

31
آمریکا یک دلال رژیم ایران را در فلوریدا به نقض تحریم‌ها متهم کرد

آمریکا یک دلال رژیم ایران را در فلوریدا به نقض تحریم‌ها متهم کرد. به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس دولت آمریکا بامداد امروز سه‌شنبه اول مرداد ۹۸یک دلال رژیم ایران را در فلوریدا به نقض تحریم‌ها متهم کرد.

بعد از تکمیل تحقیقات پلیس اف.بی.آی و وزارت بازرگانی آمریکا، هیأت منصفه «جیمز مهارگ» را به جرم فروش توربینهای تولید قدرت به عوامل رژیم ایران متهم کرد.

دفتر دادستانی آمریکا در ناحیه شمالی فلوریدا همچنین اعلام کرد که مدیر اجرایی ۵۹ساله شرکت بین‌المللی منابع توربینها با خریداران رژیم ایران در تهران و لندن تماس داشته است.

قانون فدرال به‌علت تحریم‌های اقتصادی که از سال ۱۹۷۹آغاز شد، اتباع و شرکت‌های آمریکایی را از انجام تجارت با رژیم ایران ممنوع کرده است.

بیشتربخوانید

رژیم ایران با توقیف دو تانکر بریتانیایی اشتباه عظیمی مرتکب شد

سایت واشنگتن اگزمینر – ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۹

دولت انگلستان به‌خاطر توقیف دو تانکر نفتی انگلیسی توسط ایران خجالت‌زده و خشمگین است. یکی از آن کشتی‌ها پرچم بریتانیا داشت و دیگری در مالکیت بریتانیا بود. با این حال ایران مرتکب یک اشتباه محاسبه استراتژیک شده است.

با اقدام علیه انگلستان در زمانی که وزرای خارجه انگلیس و ایران به‌دنبال مصالحه بر سر نفتکش توقیف شده ایران بودند، سپاه پاسداران، (رژيم) ایران را در انزوای بیشتری در سطح بین‌المللی قرار داد. با اعزام احتمالی نیروهای ضربت دریایی چند ملتی برای حفاظت از تانکرها در هفته آینده، ایرانیها به ‌لحاظ نظامی بیشتر محاصره خواهند بود و به‌لحاظ دیپلماتیک در انزوا قرار خواهد گرفت

برخی از مواضع جالب بوریس جانسون در قبال ایران و برجام

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy