چندین تجمع اعتراضی در تهران و شهرستانها برگزار شد

224

چندین تجمع اعتراضی امروز دوشنبه ۳۱تیر۹۸ در تهران برگزار شد که  شامل اعتراض ناظران کشاورزی سراسر کشور و غارت‌شدگان کاسپین، بازنشستگان مخابرات راه دور شیراز و کارکنان شرکت‌های سهام عدالت بود.

همچنین کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس در عسلویه، اعتراض مردم به دادستان رژیم در چابهار و کارکنان دانشکده نفت و گاز گچساران تجمع اعتراضی برگزار کردند.

روز گذشته کارکنان مراکز بهداشت شهرستانهای خوزستان به‌ویژه اهواز، رامهرمز و ماهشهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.

ماسکهای آزادی برای زندانیان سیاسیماسکهای آزادی زندانیان آذربایجان

اعتراض جمعی از فعالان مدنی، شهر اردبیل در اقدامی نمادین با بنر و نقاب های منقش به زندانیان سیاسی، خواستار آزادی فوری آنها شدند.

تجمع اعتراضی ناظران کشاورزی سراسر کشور در تهرانتجمع اعتراضی ناظران کشاورزی سراسر کشور در تهران

صبح روز دوشنبه ۳۱تیر۹۸جمعی از ناظران کشاورزی که از استانهای مختلف به تهران آمده‌اند، در مقابل وزارت کشاورزی رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند. معترضان می‌گویند: از سال ۸۲در بدنه وزارتخانه مشغول به کار هستیم و هر کدام از ما سال‌ها سابقه کار و تخصص داریم؛ اما متأسفانه هیچ قانونی برای جذب ما در وزارتخانه و عقد قرارداد دائم ندارند؛ این شرایط، برای ما ناگوار است.

تجمع اعتراضی بازنشستگان شرکت مخابرات راه دورتجمع اعتراضی بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور

جمعی از بازنشستگان شرکت مخابرات راه دور شیراز روز دوشنبه در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات و حقوق بازنشستگی خود، مقابل وزارت صنعت رژیم در تهران، تجمع کردند.

تجمع غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در تهرانتجمع غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در تهران

غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین در اعتراض به غارت داراییشان توسط این مؤسسه وابسته به سپاه پاسداران، مقابل دفتر مرکزی این مؤسسه در تهران تجمع کردند.

تجمع اعتراضی جمعی از کارکنان شرکت‌های سهام عدالت

روز دوشنبه ۳۱تیر ۹۸جمعی از کارکنان شرکت‌های سهام عدالت در اعتراض به عدم امنیت شغلی خود، در مقابل مجلس، دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع‌کنندگان تأکید کردند که تا زمان برطرف نشدن مشکلات خود، تجمع اعتراضی را ادامه خواهند داد.

عسلویه: تجمع کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارستجمع کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس

کارکنان سازمان منطقه ویژه اقتصادی و انرژی پارس در عسلویه، روز دوشنبه در اعتراض به وضعیت اشتغال خود و سیاست‌های رژیم در این مؤسسه، برای دومین روز تجمع کردند. تجمع‌کنندگان در بنری که با خود داشتند نوشته بودند:‌

«اجرای قهری طرح روزکاری، باعث از هم پاشیدن بنیان خانواده بسیاری از کارکنان می‌گردد. چرا آمار واقعی شاخصهای آلودگی و آسیبهای اجتماعی را به اطلاع عموم نمی‌رسانید؟»

تجمع اعتراضی کارکنان دانشکده نفت و گاز گچساران

کارکنان شرکتی دانشکده نفت و گاز گچساران در اعتراض به یک ماه مرخصی اجباری و بدون حقوق، مقابل فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

تجمع مردم در اعتراض به دادستان رژیم در چابهارتجمع مردم در اعتراض به دادستان رژیم در چابهار

روز دوشنبه ٣١تیر ۹۸مردم منطقه کمب، دمبدپ و وشنام واقع در شهرستان چابهار در اعتراض به حمایت دادستان رژیم از زمین خواران حرفه‌یی، مقابل دادسرای نظام آخوندی در این شهر تجمع برگزار کردند.

تجمع کارکنان خشمگین مراکز بهداشت شهرستانهای خوزستان در اهواز

جمعی از کارکنان مراکز بهداشت شهرستانهای خوزستان به‌ویژه اهواز، رامهرمز و ماهشهر پیش از ظهر روز یکشنبه ۳۰تیر ۹۸در اعتراض به عدم پرداخت حقوق و مزایا و سطح پایین دستمزدها مقابل سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اهواز تجمع و خواهان رسیدگی به وضعیت حقوقی و استخدامی خود شدند.

در این تجمع یکی از مأموران رژیم روی تجمع‌کنندگان دست بلند کرد که با شعار بی‌شرف بی‌شرف تجمع‌کنندگان خشمگین مواجه شد.

مأموران سرکوبگر شهرداری سرپل‌ذهاب یکشنبه ۳۰تیر ۹۸ در گرمای بسیار شدید قصد قطع کردن برق کانکس‌ها و چادرهای مردم زلزله را داشتند که با تجمع و اعتراض شدید زلزله‌زدگان، به‌ویژه زنان، مواجه شدند.

یکی از زلزله‌زدگان خشمگین علیه خامنه‌ای و حکومت آخوندی شعار می‌داد.

تجمع و اعتراض شدید زلزله‌زدگان شامگاه یکشنبه ۳۰تیر ۹۸ نیز ادامه داشت. زلزله‌زدگان خشمگین خیابان را با آتش زدن لاستیک و سطل‌های زباله مسدود کردند. وقتی کارگزاران رژیم آتش‌نشانی برای خاموش کردن آتش‌ها فرستادند، زلزله‌زدگان و به‌خصوص زنان با پرتاب سنگ به طرف آتش‌نشانی مانع از خاموش کردن آتش می‌شدند.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy