کشته شدن ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای سیستان و بلوچستان

1674
کشته شدن ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای سیستان و بلوچستان
کشته شدن ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای سیستان و بلوچستان

عصر روز یکشنبه سی‌ام تیرماه ۱۳۹۸، خودرو حامل ناصر سلیمانی مدیر زندانهای سیستان و بلوچستان و همراهان در محور زابل به زاهدان (حدفاصل یادمان شهدای تاسوکی تا پل شیله در فاصله ۱۰کیلومتری پاسگاه تاسوکی) مورد تهاجم یک گروه مسلح ناشناس قرار گرفت و ناصر سلیمانی در دم کشته شد.

ناصر سلیمانی مدیرکل زندانهای سیستان و بلوچستان که به همراه چندتن از مسئولان زندانهای استان در حال مراجعت از زابل بودند مورد تهاجم افراد مسلح ناشناس قرار گرفت.

ناصر سلیمانی از آمران شکنجە و آزار زندانیان بلوچ بە شمار میرفت.

صبح روز ۳۰ تیرماه ۹۸ یکی از مأموران نیروی انتظامی با نام سروان عباس بهروزی هنگام خروج از منزل به قتل رسید.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس با تایید این خبر گفت: صبح امروز سروان بهروزی هنگام خروج از منزل به قتل رسید.

مامور به قتل رسیده نیروی انتظامی شیراز سرهنگ دوم عباس بهروزی از پرسنل حفاظت اطلاعات است.

ضاربین قبل از حمله خودروی وی را پنچر کرده بودند. وقتی که عباس بهروزی اقدام به تعویض لاستیک خود میکند مورد اصابت چهار گلوله قرار  گرفته و در جا به هلاکت رسیده است.

تعرض مسلحانه به مامورین دولتی و کسانیکه در قتل و آزار و اذیت مردم دست دارند در ایران آخوند زده مدتی است آغاز شده و اخیرا نمودهای بیشتری پیدا کرده است.

یادآوری میشود در اقدامی مشابه امام جمعه کازرون حوالی ساعت ۳:۳۰ بامداد روز چهارشنبه ۸خرداد۹۸ در این شهر در مقابل منزل خود به‌قتل رسید.

شاهدان عینی گفتند ضارب حمید درخشنده با صدای بلند در خیابان فریاد میزد که قاتل جوانان کازرون را کشتم و سپس محل حادثه را ترک کرد.

شاهدان در تشریح ماجرا همچنین گفتند ضارب ابتدا خواستار گرفتن عکس یادگاری با محمد خرسند شد و در ادامه با سلاح سرد وی را مورد هدف قرار داد.

امام جمعه قاتل قبل از رسیدن به بیمارستان مرده بود.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy