دونالد ترامپ: مذاکره با ایران روز به‌روز برایم سخت‌تر می‌شود

28
دونالد ترامپ: مذاکره با ایران روز به‌روز برایم سخت‌تر می‌شود

دونالد ترامپ: مذاکره با ایران روز به‌روز برایم سخت‌تر می‌شود آمریکا آمادە بدترین سناریو با ایران است. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با بیان این‌که مذاکره با ایران روز به‌روز برای او سخت‌تر می‌شود تاکید کرد که توافق با تهران می‌توانست آسان‌تر باشد.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: درباره ایران عقب می‌نشینم و صبر می‌کنم، خواهیم دید چه می‌شود.

ترامپ تاکید کرد: وضعیت تنش‌های میان ایران و آمریکا ممکن است به هر سمتی سوق پیدا کند. آمریکا آماده بدترین اتفاقات با ایران است.

بیشتربخوانید

پرزیدنت ترامپ در ملاقات با نخست وزیر پاکستان : پاکستان درباره افغانستان به ما بسیار کمک کرده است

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور ایالات متحده روز دوشنبه ۲۲ ژوئیه به هنگام استقبال از عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان در کاخ سفید گفت که اسلام‌آباد آمریکا را در مساله افغانستان «بسیار کمک کرده است».

رئیس‌جمهور آمریکا در این دیدار گفت: «فکر نمی‌کنم که پاکستان پیش از این به ایالات متحده احترام می‌گذاشت. [اما] حالا آن‌ها بسیار به ما کمک می‌کنند…فکر می‌کنم که پاکستان کار زیادی می‌تواند انجام دهد.»

آقای ترامپ در جریان این ملاقات گفت که آمریکا با پاکستان برای یافتن راهی برای پایان دادن به جنگ ۱۸ ساله در افغانستان در حال کار است.

عمران خان نیز در این جلسه گفت که تنها یک راه حل برای افغانستان وجود دارد و آن قرارداد صلح با طالبان است. قراردادی که به گفته وی اکنون بیش از همه زمان «در دسترس» است.

واکنش ترامپ و پمپئو دررابطه با دستگیری۱۷جاسوس سیا رژیم ایران دروغگوست

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy