سروان بهروزی مأمور نیروی انتظامی هنگام خروج از منزل به قتل رسید + عکس

943
سروان بهروزی مأمور نیروی انتظامی هنگام خروج از منزل به قتل رسید + عکس
سروان بهروزی مأمور نیروی انتظامی هنگام خروج از منزل به قتل رسید + عکس

صبح امروز ۳۰ تیرماه ۹۸ یکی از مأموران نیروی انتظامی با نام سروان بهروزی هنگام خروج از منزل به قتل رسید.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس با تایید این خبر گفت: صبح امروز سروان بهروزی هنگام خروج از منزل به قتل رسید.

سرهنگ کاووس محمدی اظهار کرد: صبح امروز با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیرانداری در یکی از محله‌های شیراز، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: ماموران در بررسی‌های اولیه مطلع شدند سرهنگ دوم عباس بهروزی یکی از کارکنان نیروی انتظامی استان فارس در حین عزیمت به محل خدمت در مقابل منزلش توسط فرد یا افرادی ناشناس مورد سوء قصد و اصابت گلوله قرار گرفته و به لقاء الله پیوسته است.

سرهنگ محمدی افزود: انگیزه و علت قتل در دست پیگیری است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی فارس ادامه داد: وی سرهنگ دوم عباس بهروزی ساعت ۸ صبح دوشنبه ۳۱ تیر ماه از میدان صبحگاه مجتمع انتظامی به زادگاهش در شهر خشت انتقال و به خاک سپرده خواهد شد.

یادآوری میشود در اقدامی مشابه امام جمعه کازرون حوالی ساعت ۳:۳۰ بامداد روز چهارشنبه ۸خرداد۹۸ در این شهر در مقابل منزل خود به‌قتل رسید.

معاون اجتماعی فرمانده ناجا در استان فارس با تأیید این خبر گفت: محمد خرسند ساعتی پیش توسط فردی در مقابل درب منزل خود با ضربات چاقو مورد حمله قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد، اما بدلیل عمق جراحت در ناحیه شکم، در بیمارستان کازرون کشته شد.

شاهدان عینی گفتند ضارب با صدای بلند در خیابان فریاد میزد که قاتل جوانان کازرون را کشتم و سپس محل حادثه را ترک کرد. آنها همچنین گفتند ضارب ابتدا خواستار گرفتن عکس یادگاری با محمد خرسند شد و در ادامه با سلاح سرد وی را مورد هدف قرار داد.

ضارب حمید درخشنده بود که چندی پیش  به جرم قتل امام جمعه جنایتکار کازرون به اعدام محکوم شد.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy