جریمه سنگین فوتبالیست مشهور به خاطر قطع درخت

50
جریمه سنگین فوتبالیست مشهور به خاطر قطع درخت

جریمه سنگین فوتبالیست مشهور به خاطر قطع درخت. دادگاهی در مادرید، شرکت «آگیلنیا دِاینورسیونس» که تحت مالکیت سرخیو راموس، کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید قرار دارد را به خاطر قطع درختان کهنسال در یک منطقه حفاظت شده در شمال پایتخت اسپانیا، به پرداخت ۲۵۹ هزار یورو جریمه نقدی محکوم کرد.

طبق اعلام آس، شرکت راموس بیش از ۸۰ اصله درخت از انواع مختلف که اکثر آنها بلوط اروپایی بوده و بالای ۱۰۰ سال عمر داشته‌اند را قطع کرده است.

دادگاه رسیدگی به تخلف شرکت سرخیو راموس روز گذشته (جمعه) با محکوم کردن این بازیکن اسپانیایی به پرداخت جریمه‌ای سنگین، او را به کاشت درخت در محل درختان قطع شده ملزم کرد.

روند رسیدگی به تخلفات شرکت سرخیو راموس در ماه ژانویه سال جاری آغاز شد و اکنون اتهامات این شرکت در خصوص قطع غیرقانونی منطقه مورالخای مادرید به اثبات رسیده است.

بیشتربخوانید

در بازی نهایی جام ملت‌های آفریقا که شامگاه جمعه در قاهره، پایتخت مصر، بین دو تیم ملی فوتبال الجزایر و سنگال برگزار شد، تیم الجزایر توانست با یک گل حریف خود را شکست داده و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دهد.

در دقیقه ۲ بازی، توپی را که بغداد بونجاح از پشت محوطه جریمه سنگال شلیک کرده بود، به یکی از بازیکنان این تیم خورده و کمانه کرده و از بالای سر دروازه‌بان سنگال وارد دروازه شد.

الجزایر برای رسیدن به فینال، با نتیجه ۲ بر ۱ از سد نیجریه و سنگال با یک گل از سد تونس گذشته بودند. در بازی رده‌بندی نیجریه توانست با یک گل تونس را شکست داده و عنوان سوم جام ملت‌های آفریقا را از آن خود کند.

در دوره قبلی این بازی‌ها که سال ۲۰۱۷ در گابن برگزار شده بود، کامرون توانسته بود با شکست دادن مصر، قهرمان آن دوره از بازی‌ها شود.

دوره بعدی این بازی‌ها سال ۲۰۲۱ در کامرون برگزار خواهد شد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy