ایران – سهیل نصیرایی ۱۲ساله به تقلید از برنامه تلویزیونی خودکشی کرد

166
سهیل نصیرایی 12ساله به تقلید از برنامه تلویزیونی خودکشی کرد
سهیل نصیرایی 12ساله به تقلید از برنامه تلویزیونی خودکشی کرد

 مرگ سهیل نصیرایی نوجوان بابلی به علت تقلید از برنامه عصر تلویزیون ایران! سهیل نصیرایی نوجوان ۱۲ ساله بابلی، حین تقلید یکی از اجراهای برنامه عصر جدید به منظور تلاش برای رهایی از طناب دار که به گردن خود آویخت، بر اثر خفگی جان باخت.

ایران نوشت: پسر ۱۲ ساله بابلی که به تقلید از یک برنامه تلویزیونی در حال انجام حرکات نمایشی با ریسمان بود دچار خفگی شد و جانش را از دست داد.

اقدام این نوجوان هنگامی رخ داده که اعضای خانواده او برای انجام کاری به بیرون از خانه رفته بودند و سهیل در خانه تنها بود اما پس از مراجعه به خانه با جسد حلق آویز فرزندشان مواجه شدند.

سهیل نصیرایی ساکن بخش گتاب روستای کرتیچ‌ کلا (بالا میرکلاء) بابل بود.

به گفته خانواده‌اش وی با دیدن حرکات نمایشی در برنامه تلویزیونی عصر جدید قصد انجام این حرکات را داشته که به‌ دلیل نداشتن مهارت و آشنایی کافی با فنون ریسمان پروازی جان خود را از دست داد.

جسد قربانی برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال داده شده است.

پدر سهیل نصیرایی درباره این ماجرا گفت: با پسرم در حال تماشای برنامه عصر جدید بودیم آن قسمتی بود که شرکت‌کننده طنابی به دور گردنش انداخته بود و حرکات نمایشی اجرا می‌کرد.

پسرم پرسید: بابا این‌ها چنین کاری انجام می‌دهند خفه نمی‌شوند؟

گفتم: این‌ها سال‌های سال تمرین کرده‌اند و یک دکتر هم آنجا حضور دارد که اگر مشکلی پیش آمد کمکشان کند.

گفتم پسرم این کارها خیلی خطرناک است و نیاز به تمرین و مهارت زیادی دارد.

پسر من گاهی کارهای خطرناک انجام می‌داد من هم به او هشدار داده بودم که چنین کارهایی را وقتی تنهاست انجام ندهد.

روز حادثه با پرچمی که در خانه داشتیم و در طبقه پایین خانه بود می‌خواسته به تقلید از حرکاتی که در آن برنامه دیده بود خودش را تاب دهد که پرچم را بالای میله‌ای که روی ستون خانه بود گذاشته و آویزان شده اما گیر افتاد و نتوانست خودش را نجات دهد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy