روزهای سخت – رژیم ایران در بد مخمصه‌ای گیر افتاده

147
روزهای سخت - رژیم ایران در بد مخمصه‌ای گیر افتاده
روزهای سخت - رژیم ایران در بد مخمصه‌ای گیر افتاده

دیکتاتوری آخوندی در حال گذراندان روزهای سخت است، مختصات کنونی خامنه‌ای را این روزها نه از پیام‌ها و سخنرانی‌های خودش یا روحانی بلکه باید از برخی تحولات و گفتگوهای درون نظامش درک کرد.
روحانی می‌گوید وضعیت امروز نظام اساساً با وضعیت زمان جنگ با عراق قابل مقایسه نیست.
علی ربیعی اطلاعاتی و سربازجوی دهه ۶۰ روشن‌تر حرف زده و می‌گوید:‌ « واقعاً این تحریم‌ها با تحریم‌های دوره قبل بهیچ عنوان قابل مقایسه نیست… (ایرنا ۲۳تیر).
رسانه‌های حکومت پیوسته به‌دنبال سند و مدرکی می‌گردند که یک ناظر خارجی بیاید و به آنها بگوید که «حق» با رژیم است و خلاصه حق بر باطل پیروز است!

لذا: تمامی برادران پاسدار ریزشی،
یا آنها که هنوز ریزش نکرده اما قصد دارند ریزش کنند،
یا آنها که در آینده قرار است تصمیم بگیرند ریزش کنند یا نکنند و…
می‌توانند خوشحال و با خیال راحت امشب را بخوابند چرا که رژیم حق است و آمریکا نمی‌تواند مکانیسم ماشه را فعال کند!
رژیم در بد مخمصه‌ای قرار گرفته است! وضعیتی که خروج از آن برایش به این آسانی‌ها نیست مگر با دادن امتیازهایی که لطمه به ساختار و استخوان و چارچوبهای نظامش می‌زند!

روحانی در خراسان شمالی (بجنورد) ۲۳تیر۹۸: «من در زمان جنگ خودم چند سال مسئول بودجه جنگ بودم خیلی روزهای سخت را ما گذراندیم ولی به شما به‌روشنی می‌گویم امروز از اون روز سخت‌تر است»

روحانی به‌علت همین سختی‌های و خالی بودن دستش است که برای روحیه دادن به نیروهای در حال ریزشش به دروغ‌درمانی پرداخت و گفت:

«۲۳تیر که همان روزی است که در سال ۹۴ما توانستیم در یک گفتگوی بسیار سخت و نفس گیر دو ساله در برنامه هسته‌ای با قدرتهای جهان به توافق برسیم این کار در تاریخ بی‌نظیر است!

روحانی در اثبات ادعایش تلاش کرد حداقل یک خاصیت باقی‌مانده از برجام پیدا کرده و به خورد پاسداران بدهد: رفع اتهام بمب‌سازی!

روحانی در بجنورد ۲۳تیر ۹۸: «قدرتهای بزرگ ۱۲سال بود بما می‌گفتند دارید مخفیانه بمب درست می‌کنید.

آژانس اعتراف کرد که ایران دنبال سلاح هسته‌ای نبوده همان پی‌ام دی یعنی همان پروژه‌ای که آنها ما رو متهم می‌کردند این پرونده بسته شد.

در برابر این ادعای روحانی، کیهان بلافاصله روز دوشنبه ۲۴تیر ۹۸ حرفهای روحانی را لاف و گزاف خواندن پته روحانی را روی آب انداخت و نوشت:‌

«لازم به ذکر است که بر اساس قطعنامه آژانس، ابعاد احتمالی نظامی برنامه هسته‌ای ایران دیگر قید «احتمالی» ندارد و به‌طور «یقینی» و «قطعی» ثابت شد که ما در گذشته کارهایی غیرقانونی انجام داده‌ایم و … بخش قابل توجهی از ادعاهای دروغ غرب علیه ایران در ۱۲سال گذشته به یک سند حقوقی و معتبر بین‌المللی تبدیل شد».

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy