مهندس پتروشیمی دخترش پارمین ۷ساله را برای اعزام به بهشت کشت

5635

پارمین ۷ساله توسط پدرش به قتل رسید!

قاتل در اعترافاتش گفت: پارمین را به اندازه تمام دنیا دوست داشتم. ساعت ۸ شب بیرون آمدیم تا برایش مرغ مینا بخرم، یک ساعت بعد او را در بغلم خفه کردم تا از این دنیا آزاد و به بهشت برود!مهندس پتروشیمی دختر 7ساله اش پارمین را برای اعزام به بهشت کشت

پدر پارمین یک مهندس رسمی وزارت نفت و از نخبگان کشور است ولی دختر خودش را در آغوشش خفه کرده است.

میگوید رفته بوده برای دختر معصومش مرغ مینا (مرغ بهشت) بخرد اما مشخص نیست چه مکانیزمی در ذهن او عمل کرده که یکباره تصمیم گرفته برای گناه نکردن دخترش را بکشد و به بهشت بفرستد. فاجعه‌ای که روزانه به دلیل مزخرفاتی که آخوندها در ذهن مردم میرویانند در جامعه رقم میخورد و فاجعه می‌آفریند!

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که در یک تصمیم آنی دختر ۷ ساله خود را خفه کرده بود تسلیم پلیس شد.

به گزارش ایسنا، سرتیپ دوم خلیل واعظی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: ساعت یک بامداد امروز پنجشنبه ۲۰ تیر ماه فوت یک کودک هفت ساله در بیمارستان شهر جم به پلیس گزارش شد.

وی اضافه کرد: با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی فردی به هویت محمود با معرفی خود به عنوان پدر دختر فوت شده گفت: پارمین را به اندازه تمام دنیا دوست داشتم، ساعت ۸ شب بیرون آمدیم تا برایش مرغ مینا بخرم یک ساعت بعد او را در بغلم خفه کردم تا از این دنیا آزاد و به بهشت برود.

سردار واعظی با ابراز تأسف شدید از این حادثه بیان کرد: متهم که در یکی از شرکت‌های زیر مجموعه پتروشیمی عسلویه و ساکنان جم بوده به منظور تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم، روح‌الله فروغی‌فر در مورد پرونده قتل هولناک دختری هفت ساله توسط پدرش در این شهرستان اظهار داشت: قاتل فردی سالم، تحصیل کرده از خانواده‌ای معروف و مشهور در گچساران است که اکثر اعضای خانواده وی تحصیلکرده اند.

دادستان جم افزود: این قاتل فارغ التحصیل رشته مهندسی است که با ۱۵ سال سابقه کار، رسمی یکی از پتروشیمی‌های عسلویه است و برخلاف برخی شایعات اولیه مبنی بر معتاد بودن وی به شیشه، نه معتاد به مواد مخدربوده و نه مشروبات الکلی مصرف کرده است.

فروغی‌فر بیان داشت: به گفته این پدر، وی با هدف اعزام دخترش به بهشت اقدام به چنین کاری کرده است.

قتل پارمین ۷ساله تنها یکی از فجایعی است که روزانه در ایران بلا زده اتفاق می‌افتد و ضرورت سرنگونی و از بیخ کندن این حکومت جنایتکار را بیشتر از پیش روشن میکند. جامعه ایران به مصیبتی گرفتار شده است که تنها با یک اقدام ملی پاکسازی میشود.

اقدامی عمومی و همگانی که لازمه برچیدن بساط ظلم وستم آخوندی است.

سوء قصد به جان احمد سالک کاشانی نماینده اصفهان در تهران

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy