خودکشی فقرای ایران – افزایش خودکشی بین مرد های فقیر و بیکار

114
خودکشی فقرای ایران - افزایش خودکشی بین مردهای فقیر و بیکار
خودکشی فقرای ایران - افزایش خودکشی بین مردهای فقیر و بیکار

افزایش خودکشی رابطه مستقیم به اختلاس و پولخواری عوامل حکومت و اختلاس سران مملکت دارد. هر روز پرونده ای رو میشود که بدون استثنا به عوامل حکومت مرتبط است. و مردم راه چاره را خودکشی و از بین بردن خود می‌یابند.

پلیس مانع خودکشی کارگر طلبکار شهرداری آبادان شد

امروز دوشنبه ۲۴تیر ۹۸یکی از کارگران طلبکار شهرداری آبادان که در اعتراض به پرداخت نشدن حق بیمه اش قصد خودکشی داشت با اقدام سریع پلیس و مردم نجات یافت.

 این کارگر شهرداری منطقه ۲ آبادان روز دوشنبه در ملاقات عمومی با حسین حمیدپور شهردار این شهر پرداخت حق بیمه خود را خواستار شد که پس از اینکه پاسخی دریافت نکرد قصد پرتاب خود از پنجره طبقه دوم ساختمان شهرداری را داشت که با دخالت به موقع پلیس و برخی شهروندان مراجعه کننده نجات یافت.

همچنین منابع کردی با پخش تصویری از صدیق مجنونی اطلاع دادند که این پیرمرد در اثر فقر ساعتی پیش خود را در شهر تکااب حلق‌آویز کرد و به زندگیش پایان داد. صدیق مجنونی از فقر و بیکاری در رنج بوده است.

صدیق مجنونی ۵۵ ساله و اهل تکاب بوده است.

همین منابع گزارش میدهند چند روز پیش هم شخصی به نام قادر رضایی اهل سقز به دلیل فقر اقدام به خودکشی از طریق حلق‌آویز نموده و متاسفانه جان باخته است.

سه روز پیش هم جوانی ۲۴ساله در مریوان به دلایل نامعلوم اقدام به خودکشی نمود و جان گرانبهایش را از دست داد. هویت این فرد سوهیب احمدی بوده است.

خودکشی چاره دردهای مردم ایران نیست تنها راه چاره براندازی حکومتی است که همه اموال مردم ایران را غصب نموده و آنان را به خاک سیاه نشانده است.

لینکهای مشابه

به جای خودکشی و باید با اعتراض و قیام راه چاره را جست و اقدام به انقلاب نمود.

در خودکشی دردناک مترو سعدی هر دو جوان اگر نمیرند ناقص‌العضو میشوند

خودکشی درجه‌دار نیروی انتظامی به دلیل فقر در حیاط فرمانداری فیروزآباد

خودکشی خانوادگی زهرا رحمتی و دو پسرش در آستانه ۲۲ بهمن

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy