زمینه ها برای بکار افتادن مکانیزم ماشه دارد فراهم میشود

59
زمینه ها برای بکار افتادن مکانیزم ماشه دارد فراهم میشود
زمینه ها برای بکار افتادن مکانیزم ماشه دارد فراهم میشود

 به نظر میرسد زمینه‌ها برای بکار افتادن مکانیزم ماشه در حال فراهم شدن است. واشینگتن فری بیکن مینوسد:

رژیم ایران هیچگاه فعالیت‌های حساس تسلیحات هسته‌یی خود را در یک پناهگاه زیرزمینی نظامی جنجال برانگیز که تا همین امروز فعال باقی مانده است و توانمندی ”غنی‌سازی اورانیوم تا درجه تسلیحاتی” را دارد.

هیچ وقت سایت فردو را از کار نینداخت.

بر اساس این گزارشِ ناظران هسته‌ای، مجدداً جرقه فراخوانها به دولت ترامپ زده شد که شکافهایی را ببندد که اجازه داده است که رژیم ایران به بحث برانگیزترین تحقیقات هسته‌یی خود ادامه بدهد.

این گزارش می‌افزاید: یافته‌های جدید نگرانی‌های بیشتری در مورد حرکت رژیم ایران به سوی سلاح های هسته‌یی برانگیخته است.

آخرین مدارک تحقیقات ادامه‌دار تسلیحات رژیم ایران جرقه یک درگیری بین مدافعان سیاست سختگیرانه در قبال ایران در کنگره و دولت ترامپ را زده است.

این دولت کماکان به تهران یکسری معافیت تحریمی ارائه می‌دهد که به این کشور اجازه می‌دهد تا به کار در فردو ادامه دهد….

در این گزارش آمده است: ”فردو در حال حاضر به‌صورت بالقوه قسمتی از تهدید ایران برای رفتن گام‌به‌گام به غنی‌سازی بالاتر و افزایش ذخائر اورانیوم غنی‌سازی شده است، و اگر در آنجا انجام شود، مجتمع تونل زیرزمینی فردو برای مقاومت در برابر بمباران هوایی تقویت شده است.”….

سناتور تد کروز درباره این گزارش گفت: گزارش اخیر درباره فعالیت رژیم ایران در فردو باید دولت ترامپ را وادار کند که صدور معافیتها را متوقف کند.

امری که اجازه داده است فعالیت هسته‌یی در این سایت ادامه داشته باشد.

سناتور تد کروز در یک بیانیه اظهار داشت: ”گزارش امروز بار دیگر نشان می‌دهد که توافقنامه هسته‌یی فاجعه‌بار اوباما با رژیم ایران یک خطر فوق‌العاده‌ای برای آمریکاییها و متحدانشان ایجاد کرد، فردو یک پناهگاه نظامی است که آخوندها در دل یک کوه حفاری کردند تا بتوانند بمب هسته‌یی بسازند.”…

یک سخنگوی وزارت‌خارجه به واشنگتن فری بیکن گفت که در حالی که رژیم ایران به سمت خط قرمز اتمی می‌رود، دولت بی‌تفاوت نخواهد ایستاد….

این مقام وزارت‌خارجه آمریکا گفت: ”حامی اول تروریسم در دنیا نمی‌تواند هیچ وقت اجازه غنی‌سازی اورانیوم در هیچ سطحی را داشته باشد.

ما به اعمال فشار حداکثر به رژیم ادامه خواهیم داد تا زمانی که این رژیم دست از رفتار بی‌ثبات کننده‌اش، شامل فعالیت حساس تکثیر هسته ای.” بردارد.

این مقام وزارت‌خارجه آمریکا خواست رژیم ایران به فعالیت‌های بی‌ثبات کننده‌اش پایان دهد و فعالیت‌هایش در مسیر دستیابی به سلاح هسته‌یی را متوقف کند.

کانال ۱۳ اسراییل مدعی شده آژانس بین المللی انرژی اتمی نشانه هایی از مواد رادیوآکتیو در ایران پیدا کرده است که نشان میدهدایران تواق برجام را نقض کرده است.

زمینه ها برای بکار افتادن مکانیزم ماشه فراهم میشود.

بوریس جانسون نقض تعهدات برجامی را «دیوانگی» ارزیابی کرد

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy