کشته شدن ۵پاسدار در دو درگیری مسلحانه از دیروز تا کنون

950
کشته شدن 5پاسدار در دو درگیری مسلحانه از دیروز تا کنون
کشته شدن 5پاسدار در دو درگیری مسلحانه از دیروز تا کنون

بنا به گزارشات رسیده، بامداد امروز چهارشنبه ۱۹ تیرماه ۹۸ ساعت ۲ درگیری مسلحانه بین یک تیم از نیروهای پیشمرگه (وابسته به یکی از احزاب کردستان مخالف رژيم) در روستای بیوله از توابع شهرستان جوانرود در استان کرمانشاه با پاسداران تروریست رخ داد.

در این درگیری مسلحانه دو نفر از پاسداران به هلاکت رسیدند.

هویت این یکی از پاسداران اهل جوانرود، محمدخان سلیمانی‌نسب اعلام شده و هویت پاسدار دیگر که اهل ایلام بوده، مشخص نشده است.

 روز گذشته نیز در یک درگیری که  در ورودی شهر پیرانشهر، بوقوع پیوست،‌ چند پاسدار از جمله یک سرهنگ جاش (مزدور محلی) که در جنایت علیه مردم در ۴۰ سال گذشته دست داشت، به هلاکت رسیدند.

هلاکت سه تن از عناصر تروریست سپاه پاسداران از قرارگاه تروریستی موسوم به حمزه در پیرانشهر است که در خودروی گشتی قرارگاه حمزه سپاه پاسداران  در حوالی ترمینال روستایی (ورودی) شهر مرزی پیرانشهر در کردستان توسط افراد مسلح به رگبار بسته شده و در دم کشته شدند.

اسامی هلاک شدگان سپاه پاسداران عبارتند از: حاصل احمدی، ستار پیروتی و امید ملازاده.

بنا بر همین گزارش یکی دیگر از مزدوران زخمی شده است که اسم او مشخص نیست.

نیروهای پیشمرگه از کشته شده‌ها به عنوان جاش یاد کرده اند.

(جاش به فردی گفته میشود که خود را به نیروهای دولتی میفروشد و برای او خبر چینی و مزدوری میکند و احزاب کردی بیشتر از دشمن روی عناصر خائن حساس هستند.

نیروهای انقلابی عقیده دارند که جاشها بدتر از دشمن هستند زیرا  با لباس دوست در بین مردم زندگی میکنند اما اطلاعات را به دشمن مردم میرسانند.)

درگیری مسلحانه سراوان به مجروح شدن افسر نیروی انتظامی منتهی شد.
درگیری مسلحانه و کشته شدن مامور نیروی انتظامی هنگ مرزی مریوان.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy