اقدام علیه امنیت و اقدام نظام برای تضمین امنیت – سعید ماسوری

87
اقدام علیه امنیت و اقدام نظام برای تضمین امنیت - سعید ماسوری
اقدام علیه امنیت و اقدام نظام برای تضمین امنیت - سعید ماسوری

سعید ماسوری زندانی سیاسی که نوزدهمین سال زندان خود را میگذراند درباره قتل علیرضا شیرمحمدعلی با عنوان اقدام علیه امنیت و اقدام برای تضمین امنیت می نویسد:

یک جوان معصوم و بی تجربه را بعنوان زندانی در میان زندانیان سابقه دار و به قول خودشان “شرور” می اندازند (گرچه قاضی القضات خود مصداق ابوالاشرار است) و بعد توسط چند زندانی اجیر شده ، او را با ۳۰ ضربه ناجوانمردانه چاقو به قتل میرسانند و هیچکس هم پاسخگوی این جنایت نمیشود و تازه مادری که اینگونه جگرگوشه اش را در زندان سلاخی کرده اند را هم تهدید میکنند، که صدایش درنیاید.

چون شحنگان میخواهند نعره زنند که زندانی سیاسی ندارند و خلایق همه عاشقانِ کشته مرده نظامند… و مخالفتی هم وجود ندارد…!!!

بعد یک هرزه مزدور، در لباس و به اسم ”نماینده مجلس” هم میگوید: “ما بارها این تذکرات را داده ایم ولی رسیدگی نمیشود و به ما هم اجازه بازدید از زندانها را نمیدهند” و تمام…!!؟؟

راستی چرا این بی حیا دریوزگان را نه قدرت که حتی اجازه یک سوال هم نمیدهند..؟؟؟ پاسخ اما روشن است: که درست به همان دلیل که به آنها اجازه داده اند که “نماینده مجلس” باشند…!!!

اگر قرار بود که واقعا نماینده مردم باشند که با یک “نهیب” و فریاد “خفه شو” !… از آنجا که حمایت مردمی داشتند خفه نمیشدند…

همه نماینده ها از صدر تا ذیل و همه وزیر و وکیلهای حکومتی، چه “عالی” و چه “دانی” باید از این جنس ( یعنی لال و تملق گو… همچون نمایندگان رستاخیزی شاه) باشند وگرنه چگونه میتوانند جایی در این نظام داشته باشند؟؟

و البته این خصیصه ناگزیر بی عدالتی و جور است!

در نظامی که به قول امیرالمومنین “عُصِیَ الرحمان و نُصِرَ الشیطان” ( خداوند عصیان میشود و شیطان یاوری)… اطاعوا الشیطان فَسَلَکوا مسالکه ( فرامین ابایس اطاعت و راههای پلیدی و جنایت پیموده میشود)، واضح است که همه چیز نسبت به یک نظام عادلانه و صالح، معکوس و وارونه میگردد، همانطور که امیرالمومنان آورده است:

در چنین نظامی عالِمُها مُلجِمً و جاهلها مکرمً ( فرهیختگان مصلح در رندانند با دهانهای بسته و مفسدان و جاهلان با اکرام در مصدر قدرت، وکیل و وزیر میشوند و رئیس جمهور…!!)

و چه زیبا ادامه میدهد آن مولای آزادگان : که در چنین سیستمی چه چیز کشت میشود و محصول نهایی چه خواهد بود:

“زرعوا الفجور، وسقوه الغرور، وحصدوا الثّبور” نکبت و بدبختی کشت میشود، با ریا و چاپلوسی و دغل آبیاریش میکنند، فلذا جز هلاکت و تباهی ببار نمی آورد…

و این همه بخاطر آن است که این جماعت قبل از هر چیز مردم را از آن جوهره فطری آفرینندگی جانشینی خدا که همان عهد و پیمانهای انسانی (یعنی آزادی و عدالت و حاکمیت بر خود) است و بدون آن “آزادی و حاکمیت بر خود” چیزی از معنی “انسان” باقی نمیماند، محروم و قطع کرده اند.

(الذین ینقضون عهد الله من بعد میثاقه ویقطعون ما امرالله به ان یوصل، بقره ۲۷) و این هم باز به تصریح قرآنی بخاطر آن است که بتوانند دارائیهای مردم را به ناحق بالا بکشند و به یغما برند.

.. مصداق ( لیاکلون اموال الناس با الباطل) و نهایتا هم با مدرنترین مکانیزمها و عملیات مالی، بانکی ، به شکل دلار و اوراق در بانکهای خارجی سرمایه گذاری میکنند.

( يَكْنِزُونَ الذَّهَبَ وَ الْفِضَّةَ توبه۳۴) اینگونه فساد و تباهی را پی می افکنند و بعد در جایگاه قاضی، هر معترضی را مفسد فی الارض، محارب، یاغی و جاسوس ووو می نامند و فرعون وار نعره “أناَ رَبُّکُمْ الأعْلی” سر میدهند و ادعای خدایی میکنند تا جاییکه مزد بگیر بی مقداری در لباس سخنگوی قوه قضائیه نعره خدایی میزند و در جایگاهی “قدسی” حکم صادر میکند و هر مخالف و معترضی را جاسوس و خائن و ضد امنیت خودشان فلذا مستوجب مرگ اعلام میکند.

و در مفهومی مخالف تنها صدای غژ غژ چوبه های دار و حلق آویز و قیژ قیژ لاستیک خودروهای سرکوب و در تعقیب زنان و جوانان این سرزمین و البته نفیر شلاقها و دشنه ها بر پا و قلب زندانیان را تضمین امنیت خودشان میدانند..

سعید ماسوری زندان گوهر دشت کرج/ تیر ماه ۱۳۹۸

لینک مشابه

سعید ماسوری: آرش صادقی؛ وزنش به ۴۵ کیلوگرم رسیده و بر اثر درد…

طناب دار بر گردن رامین، زانیار و لقمان حلقه عشق و شورشگری – سعید…

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy