انفجار یکدستگاه کامیون میکسر بتن در باغ سفارت روسیه

73
انفجار یکدستگاه کامیون میکسر بتن در باغ سفارت روسیه
انفجار یکدستگاه کامیون میکسر بتن در باغ سفارت روسیه

بنا به گفته شاهدان یک دستگاه بتن میکسر صبح جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸  ترمز برید و پس از برخورد شدید با دیوار باغ سفارت روسیه واقع در انتهای خیابان فرشته تهران به داخل باغ رفته و پس از دقایقی منفجر شد که منجر به کشته شدن راننده آن گردید.

بامداد امروز یک دستگاه میکسر حامل بتن در خیابان الهیه، نبش خیابان فرشته در حال حرکت بود که ناگهان راننده میکسر تعادل خودرو را از دست داد و پس از برخورد با یک دستگاه پراید با پنج سرنشین و یک دستگاه پژو ۲۰۰۸ به دیوار سفارت روسیه برخورد کرد و باعث تخریب دیوار شد.

خودروی میکسر در نهایت واژگون و دچار حریق شد و راننده ۳۶ ساله آن بر اثر این حادثه جان باخت همچنین در این حادثه پنج سرنشین خودروی پراید مصدوم شده و به بیمارستان انتقال یافتند.

گفتنی است خودروی مذکور حامل بتن برای یک پروژه ای ساختمانی در محل سفارت روسیه بوده است.

سرهنگ مجید رضایی، معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران پایتخت ایران اعلام کرد: یک دستگاه میکسر بتن صبح امروز پس از برخورد با دیوار باغ سفارت روسیه منفجر شده و راننده آن جان باخته است.

وی افزود: “میکسر در صف تخلیه بتون بود و راننده قصد داشت آن را با دنده عقب وارد کارگاه کند. به علت جا نرفتن دنده عقب، ناگهان کامیون شروع به حرکت به جلو کرده است.

با توجه به شیب خیابان احتمالا اضافه تناژ که جزئیات آن در دست بررسی است، راننده کنترل وسیله را از دست می‌دهد.

تحقیقات تکمیلی از سوی پلیس در حال انجام است و دیوار باغ سفارت نیز توسط شهرداری با دیوار فلزی پوشش داده شده است”.

گفتنی است، باغ سفارت روسیه در تهران در انتهای خیابان فرشته با تقاطع خیابان شریفی قرار دارد.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy