لحظات وحشت لیدا کاوه در خانه امن میخواستند قلبم را بیرون بیاورند

231
لحظات وحشت لیدا کاوه در خانه امن میخواستند قلبم را بیرون بیاورند
لحظات وحشت لیدا کاوه در خانه امن میخواستند قلبم را بیرون بیاورند

لیدا کاوه شهروند ساکن تهران که دو هفته پیش در یکی از میادین پایتخت ناپدید شده بود، گفته “مرا دزدیده بودند که قلبم را به فرد دیگری پیوند بزنند. خانم کاوه گفته در یکی میادین تهران “سوار خودرو پرایدی شدم اما سرنشینان خودرو بعد از سوار شدن سر مرا زیر صندلی عقب برده و با تهدید از من خواستند که سکوت کنم در میان راه مرا بی‌هوش کردند و دیگر چیزی نفهمیدم چشم که باز کردم درون خانه‌ای بودم”.

خانم کاوه گفته “چند روز اول نیمه هوش بودم و آنها به من دارو تزریق می‌کردند. اما بعد از چند روز گفتند که قصد دارند قلب مرا به شخص دیگری پیوند دهند”.

خبر ناپدید شدن لیدا کاوه که دوچرخه‌سوار حرفه‌ای است، در شبکه‌های اجتماعی منتشر و گمانه‌زنی‌های مختلفی در مورد علل این واقعه و سرنوشت او مطرح شد.

روزنامه ایران در گزارش خود درباره این پرونده به‌ نقل از خواهر لیدا کاوه نوشت او عصر جمعه، ۳۱ خرداد، برای خرید به مجتمع تجاری میلادنور در شهرک غرب تهران رفته ‌بود، که ناپدید می‌شود.

تصاویر دوربین‌های مداربسته در منطقه نشان داده‌اند که لیدا کاوه پیاده به میدان صنعت در شهرک غرب رفته است اما تصویری از سوارشدن او در خودرو یا درگیری و آزار در دست نیست. سرانجام ساعت ۱۷:۳۰ شنبه ۸ تیرماه زن جوانی، تلفنی به پلیس ۱۱۰ خبر می‌دهد که در پارکی در نزدیکی بلوار «مرزداران» زن جوان نیمه‌جانی به ‌سختی از او خواسته با پلیس تماس بگیرد. پلیس لیدا کاوه را شناسایی کرده و او را به بیمارستان آتیه در شهرک غرب منتقل می‌کند.

فرمانده پلیس پایتخت: بحث ربایش مطرح نیست

پیش از انتشار گزارش روزنامه ایران سردار حسین رحیمی فرمانده پلیس پایتخت در جمع خبرنگاران و در پاسخ به ماجرایی که برای خانم کاوه روی داده بود، گفت که “بحث ربایش مطرح نیست”.

سردار رحیمی درباره ماجرای مفقود شدن لیدا کاوه افزود که «خوشبختانه این خانم مشکل خاصی ندارد و اطلاعات تکمیلی در پرونده این خانم اعلام می‌شود.»

رحیمی ضمن تشریح نحوه پیداشدن لیلدا کاوه، به شرا یط روحی او اشاره کرد که سبب انتقالش به بیمارستان شده ولی “پزشکان با معاینات انجام شده اعلام کردند مشکلی در این زمینه وجود ندارد.” او در ادامه از حضور خانم کاوه در پلیس آگاهی خبر داد ” تا بررسی‌ها و تحقیقات بیشتر درباره چرایی مفقودی‌اش انجام شود اما تاکنون کسی در این زمینه دستگیر نشده است.”

 لیدا کاوه که دوچرخه‌سوار حرفه‌ای است، در جامعه زن ستیز ایران این جرم بزرگی است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy