پدر و مادر جوان اندونزیایی نام فرزندشان را گوگل گذاشتند

25
پدر و مادر جوان اندونزیایی نام فرزندشان را گوگل گذاشتند

پدر و مادر جوان اندونزیایی برای آنکه بتوانند نام مناسبی را برای فرزندشان انتخاب کنند، با جستجو در اینترنت نام آنرا ” گوگل ” انتخاب کردند.

پسر بچه ای از اندونزی که ۸ ماه از روز تولد و انتخاب نام او می گذرد، به تازگی جنجال به پا کرده است و آن هم جنجال نامش می باشد چرا که عجیب ترین نام جهان را دارد! پدر و مادر این نوزاد ۸ ماهه برای انتخاب نام او در طی اقدامی عجیب و بصورت کاملا قانونی نام آنرا ” گوگل ” انتخاب کردند!

نام او گوگل است و مانند موتور جستجوی گوگل هیچ پسوند و پیشوندی ندارد و در حین صدا کردن او احساسی دست خواهد داد که انگار در حال جستجو و وب گردی می باشید!

پدر این پسر ۸ ماهه ” اندی کاهیا ساپوترا ” در مصاحبه ای با رسانه ها این گونه گفت که پیشنهاد نام فرزندشان را زمانیکه همسرش در ماه هفتم بارداری بود، داده است.

او بعد از گشت و گذار در اینترنت و مشاهده نام هایی اعم از ویندوز، آیفون، مایکروسافت، IOS، گوگل، جیمیل و… تصمیم نهایی خود را که ” گوگل ” بود را گرفت و این در حالی بود که همسرش در ابتدا با این نوع نام موافق نبود و سپس به اصرار پدر آنرا قبول کرد.

با این حال از قرار معلوم مادر گوگل به گفته رسانه های محلی تا ۳ ماهه اول زندگی فرزندش، او را ” پسر بچه ” صدا می کرده و سپس نام اصلی آنرا به زبان آورد و مادرش امیدوار است که فرزند او بتواند رهبر بسیاری مردم در آینده شود چرا که گوگل پربازدید ترین سایت جهان و مشهورترین می باشد!

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy