ده تجمع اعتراضی امروز در تهران و شهرستانها گلوی دزدان اموال مردم را فشرد

61
ده تجمع اعتراضی امروز در تهران و شهرستانها گلوی دزدان اموال مردم را به دست گرفت
ده تجمع اعتراضی امروز در تهران و شهرستانها گلوی دزدان اموال مردم را به دست گرفت

امروز با ده تجمع اعتراضی گلوی دزدان اموال مردم در دست معترضین بود.

غارت‌شدگان مؤسسه اعتباری کاسپین درپی فراخوانی که روزهای گذشته برای تجمع در مقابل دادسرای اعلام کرده بودند امروز ۹تیر در اعتراض به غارت دارایی‌شان توسط این مؤسسه وابسته به سپاه پاسداران مقابل دادسرای تهران  تجمع کردند.

غارت‌شدگان شعار می‌دادند: عزا عزاست امروز اختلاس و غارتگری شده ثواب امروز

کلی اموال داریم ما پس چرا پول نمی‌دید

مگه جواز نداشتیم پس چرا پول نمی‌دید؟

تا کی کنیم تجمع؟ پس چرا پول نمی‌دید؟

تا کی کنیم شکایت؟ پس چرا پول نمی‌دید؟

مفسد دانه درشت چطور حمایت میشه؟

مفسد دانه درشت با مافیا جور میشه

مفسد دانه درشت یهو کانادا میره

همچنین امروز جمعی از شکلتوک کاران روستاهای توابع بوشهر از روستاهای عرب حسن و عرب اسد از توابع بخش میان آب شهرستان شوشتر امروز یکشنبه در اعتراض به کمبود آب برای آبیاری زمینهای کشاورزی، مقابل فرمانداری این شهر، بر علیه دزدان اموال مردم تجمع کردند.

تجمع اعتراضی کارگران قند فسا

امروز یکشنبه ۹تیر۹۸؛ کارگران کارگران قند فسا در اعتراض به عدم پرداخت حقوق خود، مقابل فرمانداری فسا، دست به تجمع زدند.

تجمع کارکنان شرکتی دانشگاه بناب

جمعی از کارکنان شرکتی دانشگاه بناب امروز یکشنبه ۹تیر۹۸؛ در اعتراض به تعدیل نیرو در این دانشگاه، دست به تجمع اعتراضی زدند.

روستائیان ایذه راه محل دپوی زباله را مسدود کردند

همچنین مردم چند روستای ایذه شب گذشته با جلوگیری از تخلیه زباله‌های شهر ایذه در حاشیه این روستاها، اعتراض خود را به آنچه ۲۹ سال وعده ساماندهی سایت دفن زباله در کنار روستاهایی با بیش از هشت هزار نفر جمعیت می‌دانند، اعلام کردند.

تجمع مردم سنندج و فعالین علیه اعدام یک زن زندانی

مردم شهر سنندج از ساعت سه بامداد تا ساعت هشت و نیم صبح امروز برای جلوگیری از اعدام فوزیه جوازی جلوی زندان تجمع کردند. آنها موفق شدند اجرای حکم را به تاخیر بیندازند و قرار بر این شد که یک ماه دیگر فرصت داده بشود تا خانواده مقتول به هر شکلی که هست رضایت بدهند.

تجمع رانندگان وانت بار در تهران

جمعی از رانندگان وانت بار در تهران، امروز یکشنبه ۹تیر۹۸ در اعتراض به بالا بودن هزینه ورود به طرح ترافیک، مقابل شورای قلابی شهر تهران، بر علیه دزدان اموال مردم  تجمع کردند

تجمع و تحصن کارگران کارخانجات ایران پوپلین رشت در اعتراض به حقوق معوقه

کارگران بخش‌های ریسندگی، بافندگی و رنگرزی کارخانجات ایران‌پوپلین رشت صبح روز یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ در اعتراض به دو ماه حقوق معوقه خود تجمع کردند.

علاوه بر دو ماه حقوق معوقه، ماه‌هاست که بیمه تکمیلی این کارگران پرداخت نمی‌شود.

تجمع اعتراضی داوطلبان شرکت در کنکور از مناطق سیل زده در تهران

جمعی از داوطلبان شرکت در کنکور از مناطق سیل زده صبح روز یکشنبه با مقابل سازمان سنجش رژیم در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند. تجمع کنندگان خواستار به تعویق انداختن کنکور سراسری شدند.

یکی از تجمع کنندگان گفت: دولت تصمیم گرفته بە کنکوری های سراسری مناطق سیل زدە سهمیە بدهد ولی دانش آموزان مخالفت کردند، زیرا جدا از هزینە ثبت نام و فروختن هر صندلی بە بهای بسیار زیاد، می خواهند تحت عنوان سهمیە دانشجویان بسیجی را وارد کنند، دقیقا همان فسادی کە سال گذشتە تحت عنوان سهمیە زلزلە زدەها انجام دادند و تعداد زیادی دانش آموز فاقد شرایط را وارد دانشگاە کردند.

تجمع دستفروشان در تبریز و نامه اعتراضی دستفروشان تهران

همچنین دستفروشان محروم تبریزی در اعتراض به ممنوعیت دستفروشی در محوطه بازار تاریخی تبریز، در مقابل درب فرمانداری رژیم در این شهر تجمع کردند.

نامه اعتراضی۱۷۰ دستفروش به شورای شهر قلابی تهران که خواستار توقف «طرح‌های ضربتی» برخورد با دستفروشان شدند.در پی اجرای طرحی در تهران برای برخورد با دستفروشی و سدمعابر، دستفروشان محدوده ولیعصر تهران در نامه‌ای خطاب به شورای شهر، خواستار توقف این طرح شدند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy