سوختن ۳ نفر در آتش در اثر تعقیب و گریز توسط ماموران نیروی انتظامی

120

سوختن ۳ نفر در آتش در اثر تعقیب و گریز توسط ماموران نیروی انتظامی

صبح امروز سه نفر از شهروندان بلوچ در اثر تعقیب و گریز خودروی نیروی انتظامی در آتش سوخته و جان خود را از دست دادند.

روز چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ در اثر تعقیب گریز خودروی تویوتا سوخت‌بر توسط ماموران نیروی انتظامی سراوان واقع در استان سیستان و بلوچستان، خودروی تویوتا سوخت بر با یک خودروی عبوری تصادف کرد که منجر به سوختن و کشته شدن ۳ نفر در آتش شد.

بیشتربخوانید

چهارشنبه پنجم تیر دو کارگر کوره صنعتی شهرک صنعتی نوآوران زنجان دچار سوختگی شدند، یک کارگر خطوط ابنیه فنی راه آهن سیرجان – احمدآباد در پی ایست قلبی جان باخت و دو کارگر افغانستانی نیز در پاکدشت پس از سقوط در چاه جان باختند.

انفجار در کوره صنعتی شهرک صنعتی نوآوران زنجان

در کوره صنعتی در شهرک صنعتی نوآوران زنجان انفجاری رخ داد و دو کارگر مصدوم حادثه به بیمارستان موسوی زنجان منتقل شدند. این کارگران دچار سوختگی ۳۰ تا ۴۰ درصدی شده بودند.

ایست قلبی یک کارگر ابنیه فنی راه‌آهن

ولی مازری کارگر راه آهن در اثر ایست قلبی جان باخت

کارگران ابنیه فنی راه‌آهن شرایط کار دشواری دارند و با عدم امنیت شغلی و تاخیر در پرداخت مزدها نیز مواجه‌اند. یکی از کارگران ابنیه فنی راه آهن سیرجان –احمدآباد هفته گذشته حین کار دچار ایست قلبی شد و به بیمارستان انتقال یافت. امروز چهارشنبه پنجم تیر اعلام شد که این کارگر به نام «ولی مازری» در بیمارستان فوت کرده است.

مرگ دو کارگر افغانستانی

بعد از ظهر روز سه‌شنبه چهارم تیرماه دو کارگر افغانستانی زمانی که در محل طرح «مسکن مهر امام رضا» واقع در پاکدشت مشغول احداث چاه بودند به درون چاه سقوط کردند و جان باختند. رئیس آتش‌نشانی پاکدشت گفته است علت سقوط کارگران به درون چاه در دست بررسی است.

حوادث کار در معادن کشور امروز پنجشنبه ۳۰ خرداد نیز از کارگران قربانی گرفت

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy