دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را تهدید به «نابودی» کرد

100
دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را تهدید به «نابودی» کرد

دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را تهدید به «نابودی» کرد.

رییس جمهوری آمریکا در توییتر نوشت:«هر گونه حمله از سوی ایران به هر هدف آمریکایی با پاسخ قدرتمند (نظامی) مواجه می‌شود.»

به نظر می‌رسد توئیت آقای ترامپ در واکنش به سخنان حسن روحانی، رییس جمهوری ایران که گفته بود «کاخ سفید دچار معلولیت ذهنی شده است» باشد.

در این رشته توییت آمده است: «رهبران ایران معنی کلماتی چون «خوبی» یا «دلسوزی» را هرگز نفهمیده‌اند. متاسفانه تنها چیزی که آن‌ها درک می‌کنند زور و قدرت است. آمریکا بزرگترین قدرت نظامی در جهان است و تنها در دو سال گذشته ۱.۵ تریلیون دلار در آن سرمایه‌گذاری شده است.»

آقای ترامپ نوشت: «مردم خوب ایرانی بدون هیچ‌ دلیلی در حال عذاب کشیدن هستند. رهبران آنان پول ایران را صرف ترور می‌کند و مقدار اندکی را برای باقی مسائل می‌گذارد. آمریکا هنوز استفاده ایران از بمب ‌های کنارجاده‌ای و ای‌اف‌پی را که ۲۰۰۰ آمریکایی را کشته و تعداد زیادی را زخمی کرده فراموش نکرده است.»

رییس جمهوری آمریکا این رشته توییت را با تهدید مستقیم ایران پایان می دهد: «سخنان توهین‌آمیز و جاهلانه ایران که امروز بیان شد تنها نشان دهنده این است که آنان فهمی از واقعیت ندارند. هرگونه حمله از سوی ایران به هر هدف آمریکایی با قدرتمندترین پاسخ مواجه خواهد شد. در برخی موارد این به معنی نابودی کامل است. دیگر خبری از جان کری و اوباما نیست.»

این خبر در حال تکمیل است و بزودی روزآمد خواهد شد

بیانیه مایک پمپئو در مورد فرمان اجرایی برای اعمال تحریم‌ها علیه خامنه‌ای

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy