تجمع اعتراضی خریداران خودرو از شرکت رامک خودرو در تهران

72

تجمع اعتراضی خریداران خودرو از شرکت رامک خودرو در تهران

خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو دست به تجمع اعتراضی زدند. روز سه شنبه ۲۱خرداد ۹۸ شماری از خریداران خودروهای ثبت نامی از شرکت رامک خودرو، در اعتراض به گرانی قیمت های اعلام شده، تحویل ندادن خودرو و برآورده ‌نشدن مطالبات‌شان، در مقابل ساختمان سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در تهران تجمع کردند.

خریداران خودرو ثبت نامی می‌گویند: «دو سال پیش پولهایمان را به شرکت کلاهبردار رامک خودرو دادیم و صدو هشت میلون تومان هم دادیم اما الان میگویند باید ۲۰۰ میلیون تومان دیگر هم بدهید تا خودروها را تحویل بدهیم که تازه معلوم هم نیست کی تحویل بدهیم»

بیشتربخوانید

اعتصاب دانش آموزان مدرسه زینبیه در کامیاران

صبح روز یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ دانش‌آموزان مدرسه دخترانه زینبیه شهر کامیاران بدنبال درخواست پرداخت هزینه برگه امتحانی از سوی معاون مدرسه دست به اعتصاب زدند.

صبح یکشنبه ساعت ۱۰:۳۰ دقیقه که قرار بود یکی از امتحانات پایانی این دانش آموزان برگزار شود. قبل از شروع امتحان معاون مدرسه دانش آموزان را به صف کرد و از انها خواست که باید ۵۰ هزار تومان بابت هزینه برگهای امتحانی را خود دانش‌آموزان پرداخت کنند، اما این درخواست با مقاومت دانش آموزان روبه رو شد و به همین دلیل آنها دست به اعتصاب زدند.

مقاومت و اعتصاب دانش آموزان باعث شد که فرماندار و رئیس آموزش و پرورش که به این مدرسه رفته بودند، نسبت به پرداخت هزینه برگه امتحانی عقب نشینی کنند. بعد از این بود که دانش آموزان سر جلسه امتحان حاضر شدند.

تجمع اعتراضی غارت شدگان کارد به استخوان رسیده سایت مافیایی سکه ثامن مقابل دادستانی تهران

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy