نیمار به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا، مسابقات کوپا آمریکا را از دست داد

28
نیمار به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا، مسابقات کوپا آمریکا را از دست داد

نیمار به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا، مسابقات کوپا آمریکا را از دست داد

فدراسیون فوتبال برزیل روز پنجشنبه با تایید این خبر اعلام کرد که مصدومیت نیمار از ناحیه مچ پا بسیار جدی است و این امکان وجود ندارد که وی تا پیش از مسابقات کوپا آمریکا بتواند با مداوای آن به شرایط عادی بازگردد.

هافبک سرشناس تیم ملی برزیل چهارشنبه شب در جریان دیداری دوستانه مقابل قطر که با برتری ۲ بر صفر سلسائو به پایان رسید به دلیل مصدومیت مجبور شد لنگ لنگان زمین مسابقه را ترک کند.

در بیانیه فدراسیون فوتبال برزیل آمده است که وی به دلیل پارگی رباط مچ پای راست از مصدومیت شدید رنج می برد و امکان توان یابی مجدد برای شرکت در کوپا آمریکا را ندارد. در این بیانیه تاکید شده است که کادر فنی از روز پنچشنبه به دنبال مهره جایگزین نیمار در ترکیب تیم ملی خواهد بود.

بیشتربخوانید

روزنامه اسپانیای آث فاش کرد که محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول انگلیس، در لیست خرید تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا قرار دارد.

این روزنامه با چاپ تصویری از صلاح روی صفحه اول خود، نوشت: « comienza la subasta» یعنی «مزایده آغاز شد» و فهرستی از باشگاه‌هایی که در لیست خرید یکی از بهترین فوتبالیست‌های حال حاضر جهان ایستاده‌اند و شامل رئال مادرید، بایرن مونیخ، منچستر یونایتد و چند باشگاه دیگر می‌شود را منتشر کرد.این روزنامه همچنین به اظهارات صلاح پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرده کرد؛ اظهاراتی که به گمانه‌زنی‌ها درباره موضوع انتقال او به یک باشگاه دیگر دامن زد. صلاح پس از پیروزی بر تاتنهام گفت: «در حال حاضر نمی‌توانم درباره آینده‌ام چیزی بگویم.»

به گزارش آث رئال مادرید پس از فصل ناموفقی که پشت سر گذاشت، بیش از هر تیم دیگری نیازمند به خدمت گرفتن محمد صلاح است تا جای کریستیانو رونالدو که یوونتوس رفته را پر کند، اما لیورپول حاضر نیست با مبلغی کمتر از ۲۰۰ میلیون یورو ستاره مصری‌اش را بفروشد.

صلاح در حال حاضر سالی ۱۱ میلیون یورو از لیورپول دریافت می‌کند و تا سال ۲۰۲۳ با این باشگاه قرارداد دارد. او در دو فصل گذشته در ۱۰۰ گل این تیم نقش مستقیم داشته و ۷۱ گل را خود به ثمر رسانده و ۲۹ پاس گل داده است.

براساس آمار ارائه شده از سوی وبگاه «ترانسفر مارکت» صلاح در رده چهارم پربهاترین بازیکنان جهان قرار دارد.

کیلیان امبابه فرانسوی با ۲۰۰ میلیون یورو، نیمار برزیلی با ۱۸۰ میلیون یورو ، مسی آرژانتینی با ۱۶۰ میلیون یورو در رده‌های اول تا سوم قرار دارند و صلاح با ۱۵۰ میلیون یورو در رده چهارم ایستاده است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy