رونمایی از یک آقازاده با سرمایه ۳۰۰۰ میلیاردی

313
رونمایی از یک آقازاده با سرمایه ۳۰۰۰ میلیاردی

رونمایی از یک آقازاده با سرمایه ۳۰۰۰ میلیاردی

روزنامه سازندگی در شماره امروز خود از بدهی سه هزار میلیاردی یک بدهکار کلان بانکی به نام م. ص. ه. خبر داده است.

بنا به گزارش ایران پرس نیوز این روزنامه نوشته که او که یکی از هشت فرد ثروتمند در جمهوری اسلامی و سهامدار بانک (ا. ن) است مبلغ ۱۴۰۰ میلیارد تومان وام گرفته و ۱۳۶ میلیون یورو بدهی معوق دارد.

مجموعه شرکت‌های او تنها در حوزه ارزی جمعا ۱۳۶ میلیون یورو بدهی معوق دارد.

همچنین ۲۴۴ میلیارد سپرده از سرمایه بانک توسط او به دلایل نامعلومی خارج شده است.

این فرد تنها در یک پروژه ساختمانی ۱۳۰ هزار میلیارد تومان هزینه کرده و شنیده‌ها حاکی است که برخی از نمایندگان مجلس ملاها در به تاخیر افتادن روند رسیدگی به پرونده این فرد نقش داشته‌اند.

بیشتر بخوانید

تغییر روند در بازار ارز تهران؛ مظنه دلار

قیمت ارز که در روزهای اخیر کاهشی بود، امروز بار دیگر افزایش یافت.

به گزارش ایسنا، بانک‌ها امروز (یکشنبه) قیمت ارز را نسبت به روز گذشته افزایش دادند و هر دلار آمریکا را ۱۴ هزار و ۲۲۷ تومان می‌خرند.همچنین قیمت خرید یورو روز گذشته با افزایش همراه شد و به ۱۶ هزار تومان نزدیک شد؛ به طوری که شعب ارزی بانک‌ها امروز هر یورو را ۱۵ هزار و ۸۸۱ تومان می‌خرند.هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک‌ها به قیمت ۱۸ هزار و ۱۱۶ تومان خریداری می‌شود.

قیمت ارز مسافرتی

قیمت ارز مسافرتی نیز در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۶ هزار و ۶۷۹ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۷ هزار تومان می‌رسد.

قیمت ارز در صرافی‌های بانکی

صرافی‌های مجاز بانک مرکزی نیز امروز هر یورو را به قیمت ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان می‌خرند و ۱۶ هزار و ۶۰۰ تومان می‌فروشند.هر دلار آمریکا هم امروز در این صرافی‌ها افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته پیدا کرده و به قیمت ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌شود و به قیمت ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان به فروش می‌رسد.

قیمت ارز بازار آزاد (تومان)

مظنه دلار

۱۴۶۵۰

یورو

۱۶۳۶۰

درهم امارات

۳۹۹۰

پوند

۱۸۶۳۰

تجمع اعتراضی کارمندان و پرستاران بیمارستان خمینی

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy