تیلر کیپو، دونده ۲۲ ساله آمریکایی، در یک مایلی خط پایان مسابقه جان خود را از دست داد

42
تیلر کیپو، دونده 22 ساله آمریکایی، در یک مایلی خط پایان مسابقه جان خود را از دست داد

تیلر کیپو، دونده ۲۲ ساله آمریکایی، در یک مایلی خط پایان مسابقه بیهوش شد و در چهل و دومین سال برگزاری ماراتن کلیولند جان خود را از دست داد.

گزارش رسمی از کلیولند حاکی از تایید مرگ این دونده است که نزدیک یک مایلی خط پایان مسابقه فوت کرد.

بر اساس گزارش یاهواسپرت، ۲۰ می ۲۰۱۹، کیپو به تازگی تحصیلات خود را از دانشگاه والش در نورث کانتون به اتمام رسانده بود که در آنجا فوتبال بازی می کرد و رشته تحصیلیش زیست شناسی بود.

این دختر جوان سریعا به بیمارستان انتقال داده شد اما پیش از آن، او فوت کرده بود.

جورج استاماتیش، سخنگوی بیمارستان ها، به خاطر قوانین خاص حفظ حریم خصوصی اشخاص، از ارائه اطلاعات بیشتر در مورد مرگ کیپو خودداری کرد.

رییس دانشگاه والش، مراتب تسلیت و همدردی خود را به دوستان و خانواده تیلور که در مسابقه وی حضور داشتند، طی یک اطلاعیه اظهار کرد.

در کمال تاسف، مرگ دونده‌های ماراتن به دلیل وقوع یک سری ناهنجاری‌های سلامتی امری بسیار شایع است، طوری که یک روز قبل از تیلور کیپو، یک دونده ۴۸ ساله در ماراتن توباگو درگذشت. سال گذشته نیز یک دونده ۲۹ ساله پس از دویدن در ماراتن لندن جان باخت.

بیشتر بخوانید

کریستیانو رونالدو، ستاره تیم یوونتوس، موفق شد، جایزه ارزشمندترین بازیکن را از آن خود کند و بار دیگر رکورد بزند.

رونالدو، اولین بازیکن تاریخ فوتبال است که در سه لیگ مختلف (لیگ برتر انگلیس، لالیگای اسپانیا و سری A ایتالیا) جایزه بهترین و ارزشمندترین بازیکن فصل را از آن خود می‌کند و بدین ترتیب یک رکورد جدید به نام خود ثبت کرد.

وی، شب گذشته، یکشنبه ۱۹ می ۲۰۱۹، پیش از بازی یوونتوس با آتالانتا در هفته سی‌وهفتم سری A ایتالیا، جایزه ارزشمندترین بازیکن این رقابت‌ها در فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ را از جانب سازمان لیگ سری A ایتالیا دریافت کرد.

ستاره پرتغالی یوونتوس، این فصل، در ۳۳ بازی ۲۲ گل برای تیمش به ثمر رساند و ۱۱ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.

کریستیانو رونالدو ۳۴ ساله، فصل گذشته در ازای ۱۱۲ میلیون یورو از رئال مادرید اسپانیا جدا و به یوونتوس پیوست.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy