تجمع پیمانکاران شرکت ملی حفاری مقابل درب این شرکت

43

۲۴ اردیبهشت – خوزستان : تجمع پیمانکاران شرکت ملی حفاری مقابل درب این شرکت در اعتراض به پرداخت نشدن مطالباتشان

۲۴ اردیبهشت – مشهد : تجمع اعتراضی سهامداران بدر توس در مقابل استانداری

۲۴ اردیبهشت – اعتراض دانشجویان به کیفیت غذا در دانشگاه کاشا با شعار مسئول بی لیاقت استعفا استعفا

بیشتربخوانید
روز دوشنبه ۲۳اردیبهشت ۹۸ دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس در بوشهر در اعتراض به طرح های سرکوبگرانه تحت عنوان حجاب وعفاف و قوانین کمیته انضباطی و گشت ارشاد تجمع اعتراضی برگزار کردند ،دانشجویان تراکت هایی در دست داشتند که بر روی آنها نوشته شده بود
دخالت در زندگی شخصی دانشجویان
موج جدید بازداشت دانشجویان وکارگران

روز دوشنبه ۲۳اردیبهشت ۹۸ کشاورزان چغندرکار شهرهای نقده، پیرانشهر، اشنویه، بوکان و مهاباد که محصول خود را به کارخانه قند نقده تحویل می‌دهند، در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود مقابل این کارخانه دست به تجمع زدند.

به گفته کشاورزان معترض، کارفرمای این کارخانه هنوز بهای محصول سال ۹۷ آنها را پرداخت نکرده‌است. کشاورزان تا کنون بارها با خواست پرداخت مطالباتشان مقابل کارخانه تجمع کرده‌اند. کارخانه قند نقده در پی بارها تجمع اعتراضی کشاورزان، در نهایت بخشی از مطالبات سال گذشته آنان را پرداخت کرد اما از پرداخت ۳۸ میلیارد تومان باقیمانده مطالبات آنان سرباز زده است.

بیشتربخوانید

خودکشی دو دختر نوجوان ۱۴ ساله در شهر دیشموک

طی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۸، دو دختر نوجوان ۱۴ ساله ، در شهر دیشموک واقع در استان کهگیلویه و بویر احمد دست به خودکشی زدند و متاسفانه جان باختند.

شهر دیشموک از توابع استان کهگیلویه و بویراحمد محسوب می‌شود که با یاسوج مرکز این استان حدود ۲۹۰ کیلومتر فاصله دارد. این منطقه از محرومیت های فراوانی رنج می‌برد.

تجمع اعتراضی خانواده زندانیان محبوس در زندان مرکزی سنندج

روز دوشنبه ۲۳اردیبهشت ۹۸ شماری از خانواده و بستگان زندانیان محبوس در زندان مرکزی سنندج در اعتراض به وضعیت نامناسب زندانیان مقابل دادگاه این شهر دست به تجمع زدند.

معترضان با سردادن شعار و در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به وضعیت بهداشت و خوراک زندانیان اعتراض کردند. در جریان این تجمع ماموران گارد ویژه رژیم به صف معترضان یورش برده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار دادند. گفتنی است زندانیان این زندان از لحاظ بهداشتی، درمانی و خوراک در وضعیت بسیار نامناسبی به سر می برند و مراجعات آنها به دفتر زندان تاکنون نتیجه ایی در برنداشته است.

تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه کردستان

روز دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۸، دانشجویان دانشگاه کردستان در سنندج در اعتراض به محرومیت از تحصیل دانشجویان سیاسی دست به تجمع زدند.

معترضان با در دست داشتن پلاکارد و سردادن شعارهای اعتراض خواستار بازگشت دانشجوان اخراجی به سر کلاس های درس شدند. در پی این تجمع کارگزاران رژیم در این دانشگاه با تهدید دانشجویان سعی در متفرق کردن آنان داشتند ولی دانشجویان بی اعتنا به تهدیدات به اعتراض خود ادامه دادند.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy