عشایر عراق: ایران برای حمله به پایگاه‌های آمریکا موشک‌های بالستیک مستقر کرد

79
عشایر عراق: ایران برای حمله به پایگاه‌های آمریکا موشک‌های بالستیک مستقر کرد
عشایر عراق: ایران برای حمله به پایگاه‌های آمریکا موشک‌های بالستیک مستقر کرد

عشایر عراق: ایران برای حمله به پایگاه‌های آمریکا موشک‌های بالستیک مستقر کرد. العربیه: تعدادی از عشایر عراقی فاش کردند که ایران در مناطق تحت سیطره حشد شعبی، موشک‌های بالستیک برای حمله به پایگاه‌های آمریکا مستقر کرده و با نزدیک شدن زمان حمله آمریکا به ایران» احتمال می‌رود این مناطق از سوی آمریکا بمباران شوند.

برخی از عشایر عراقی به اعضای خود هشدار دادند در نزدیکی پادگان‌های حشد شعبی تردد نکرده و به این مناطق نزدیک نشوند، زیرا که ایران در این پادگان‌ها موشک‌های بالستیک مستقر کرده و احتمال می‌رود واشنگتن این مناطق را تهدیدی برای منافع خود در عراق دانسته و بمباران کند.

این عشایر همچنین از وجود زندان‌های تحت کنترل گروه‌های نزدیک به ایران خبر دادند که هزاران نفر در آنها زندانی شده‌اند و ممکن است در صورت حمله آمریکا، به شکل سپر انسانی مورد استفاده قرار گیرند.

بیشتربخوانید

اعلام آماده باش در پایگاه هوایی اینجرلیک ترکیه

منایع میگویند ۶۳ فروند هواپیمای F-16 مستقر در پایگه اینجرلیک که پایگاهی در اختیار نیروی هوایی ایالات متحده و ناتو در خاک ترکیه است ، به صورت مسلح و آماده باش درآمده اند …

اعلام جزئیات تحریمهای جدید آمریکا برای فلزات رژیم ایران (آهن، فولاد، آلومینیوم و مس) توسط وزارت خزانه داری این کشور

پیرو این بخشنامه از ۸ می ۲۰۱۹ (۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) سه ماه به خریدارن محصولات فوق فرصت داده می شود تا تجارت خود با ایران را به پایان برسانند وگرنه مشمول تحریم های آمریکا میشوند. این تحریم ها مشمول افراد نیز می شود.

ضرب الاجل اعلامی ۸ آگوست ۲۰۱۹ (۱۷ مرداد ۱۳۹۸) است. دقیقا آمریکا همزمان با تاریخ دور اول تحریم ها که در روز ۶ آگوست ۲۰۱۸ (۱۵ مرداد ۱۳۹۷) اعمال شد در صدد اعمال تحریم های جدید است.

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy