نشریه فرانسوی فرانس فوتبال از تصمیم رئال مادرید برای جذب امباپه خبر داد

34
نشریه فرانسوی فرانس فوتبال از تصمیم رئال مادرید برای جذب امباپه خبر داد
نشریه فرانسوی فرانس فوتبال از تصمیم رئال مادرید برای جذب امباپه خبر داد

نشریه فرانسوی فرانس فوتبال از تصمیم رئال مادرید برای جذب امباپه خبر داد. این باشگاه می‌خواهد با قرارداد نجومی ۲۸۰ میلیون یورویی، پیوستن این بازیکن به رئال مادرید را قطعی کند.

این نشریه نوشت: «فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید تصمیم گرفته با شروع فصل نقل و انتقالات تابستانی، بزرگترین نقل و انتقال این فصل را انجام دهد و کیلیان امباپه فرانسوی را که در حال حاضر در پاری سن ژرمن بازی می کند، با قراردادی نجومی، به ارزش ۲۸۰ میلیون یورو، به رئال مادرید بیاورد و رکورد تاریخ نقل و انتقال فوتبال را بشکند.

زین‌الدین زیدان، سرمربی جدید رئال مادرید، بار‌ها از علاقه خود به جذب امباپه صحبت کرده است، فرانس فوتبال با اشاره به این علاقه زیدان، آن را از عواملی دانست که باعث انجام این اقدام شده است.

این نشریه در ادامه می افزاید: «انتقال امباپه اولین قدم از اقدامات نقل و انتقالاتی رئال خواهد بود و این باشگاه اسپانیایی قصد دارد ادن هازارد از چلسی و پل پوگبا از منچستریونایتد را هم به برنابئو بیاورد. فرانس فوتبال، تبدیل امباپه به ستاره اول رئال مادرید را از تصمیمات زیدان عنوان کرد. همچنین، ستاره‌هایی که احتمال می‌رود در برنامه جدید زیدان جایی نداشته باشند، گرت بیل، خامس رودریگز، ایسکو و کریم بنزما هستند. گفتنی است، امباپه که تنها ۲۰ سال دارد، در جام جهانی، نقش مهمی در قهرمانی تیم ملی فرانسه داشت. امباپه در سال ۲۰۱۷ با قراردادی ۱۵۰ میلیون پوندی از موناکو به پاری سن ژرمن منتقل شد. رئال مادرید همان زمان می‌خواست این جوان فرانسوی را جذب کند، ولی در رقابت با تیم فعلی این بازیکن، شکست خورد. حالا به نظر می‌رسد پرز و مدیران ارشد رئال مادرید مصمم هستند با ارائه پیشنهاد نجومی خود کاری کنند مسئولین پاری سن ژرمن چاره‌ای جز موافقت با پیشنهاد آن‌ها نداشته باشند.»

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy