دو کارگر نقاش در کاشان و دو کارگر نیشکر هفت تپه در حوادثی جداگانه مصدوم شدند

34
دو کارگر نقاش در کاشان و دو کارگر نیشکر هفت تپه در حوادثی جداگانه مصدوم شدند
دو کارگر نقاش در کاشان و دو کارگر نیشکر هفت تپه در حوادثی جداگانه مصدوم شدند

دو کارگر نقاش در کاشان و دو کارگر نیشکر هفت تپه در حوادثی جداگانه مصدوم شدند. نقاشان کاشانی برای شهرداری کار می‌کردند و حین رنگ‌آمیزی یک مخزن آب به درون آن سقوط کرده و مصدوم شده‌اند.

آتش نشانی کاشان اعلام کرده است روز سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت «دو کارگر ۲۲ و ۲۴ ساله در حال رنگ آمیزی داخل مخزن آب در ارتفاع ۴۴ متری زمین بودند که به علت بخار حلال تینر در محیط بسته دچار بیهوشی شدند.» این دو کارگر به بیمارستان منتقل شده‌اند.

دو کارگر نیشکر هفت‌تپه هم در اثر انفجار دیگ بخار در کارخانه مصدوم شده‌اند. کانال‌های اطلاع‌رسانی کارگران نیشکر هفت تپه نوشته‌اند حادثه ساعت ۱۰ سه‌شنبه ۱۷ اردیبهشت روی داده است. کارگران ابتدا به درمانگاه هفت‌تپه منتقل، اما به‌علت کمبود امکانات پذیرش نشدند و با اتومبیل شخصی به بیمارستانی در اهواز منتقل شده‌اند.

چند خبر دیگر

بازداشت یک معلم

به گزارش معلمان عدالتخواه عصر روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت۹۸، آقای یاسر امینی‌آذر دبیر ریاضی مدارس مهاباد هنگام خارج شدن از مدرسه توسط نیروهای اطلاعاتی دستگیر شده و تاکنون از وضعیت وی اطلاعی در دست نیست.

اعدام دو زندانی در زندان مرکزی کرمانشاه

دو زندانی اهل کرمانشاه کە بە اتهام قتل عمد بە اعدام محکوم شدە بودند، در زندان مرکزی این شهر اعدام شدەاند.

برپایە گزارش سازمان حقوق بشر ایران، روز شنبە (٧ اردی بهشت ٩٨ / ٢٧ آوریل ٢٠١٩)، حکم اعدام دو شهروند کرد در زندان دیزل آباد کرمانشاه بە اجرا در آمدە است.

هویت این دو شهروند ”شایان ابراهیمی“ ٢١ سالە و ”نورالە زنگنەوندی“ ٣٨ سالە اعلام شدە است کە هر دو بە اتهام قتل عمد بازداشت و بە اعدام محکوم شدە بودند.

وجود ۲۰۰ مدرسه خشت و گلی در استان سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گفت: ۴۰۰ مدرسه خشت و گلی در کشور داریم که ۲۰۰ مورد آن در سیستان و بلوچستان قرار دارد، ۸۰ مدرسه در اصفهان، ۸۰ مدرسه در کرمان و تعدادی در استان های دیگر است.

اسیدپاشی روی صورت معاون مدرسه دخترانه تهران

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy