پلیس ملداوی اعلام کرد یک کشتی ایرانی حامل مواد مخدر را در آبهای این کشور توقیف کرده است

46
پلیس ملداوی اعلام کرد یک کشتی ایرانی حامل مواد مخدر را در آبهای این کشور توقیف کرده است
پلیس ملداوی اعلام کرد یک کشتی ایرانی حامل مواد مخدر را در آبهای این کشور توقیف کرده است

پلیس ملداوی با صدور بیانیه‌یی در این‌باره گفت این کشتی را در همکاری با نیروهای دفاع ملی ملداوی و بر اساس اطلاعاتی که نشان می‌داد این کشتی همواره برای قاچاق مواد مخدر در این منطقه استفاده می‌شده است توقیف کرده است.

بر اساس بیانیه پلیس ملداوی مقادیر زیادی مواد مخدر در این کشتی مشاهده و ضبط شده است و ۷فرد مظنون مرتبط با این پرونده دستگیر شده‌اند.

لازم به یادآوری است در تاریخ ۳۰فروردین۹۸ مقامهای گمرک بلغارستان بیش از ۲۸۸کیلو گرم هروئین جاسازی شده را در یک کامیون که از ایران آمده بود، کشف و ضبط کردند.

محموله قاچاق در ۱۴۴بسته، داخل یک ماشین اسپری رنگ جاسازی شده بود. راننده ایرانی این کامیون بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، گمرک بلغارستان اعلام کرد که این بزرگترین محموله کشف شده هروئین در مرز بلغارستان در سال جاری میلادی به‌شمار می‌رود.

نگاهی کوتاه و گذرا به چند نمونه‌ از آنچه در سالیان اخیر توسط ارگانهای اطلاعاتی سایر کشورها کشف و اعلام شده است ماهیت کثیف باندهای مواد مخدر رژیم را که سرنخ تمامی آنها به س‍پاه پاسداران ختم می‌شود بهتر و بیشتر برملا می‌نماید.

بیشتربخوانید

اداره دریانوردی پاناما (AMP) در همکاری با آمریکا در حمایت از تحریم‌های این کشور علیه ایران، ۶۰کشتی ایرانی را از حق برافراشتن پرچم پاناما محروم کرد.

خوآن کارلوس وارلا، رئیس‌جمهور پاناما در حکمی در ۴ فوریه به اداره دریانوردی پاناما، برای پایین آوردن پرچم این کشور از کشتی‌های دارای شرایط خاص مجوز قانونی داد.

به دنبال آن، این سازمان، پرچم پاناما را از ثبت ۶۰کشتی ایرانی حذف کرد.

کنسول‌های پاناما در سرتاسر جهان دستور گرفته‌اند که هیچ گونه پرداختی از کشتی‌هایی که از ایران یا شرکت‌های کشتیرانی این کشور می‌آیند، قبول نکنند.

ثبت پرچم پاناما، یکی از گسترده‌ترین‌ ثبت پرچم برای کشتی‌ها در جهان است و بیش از ۸ هزار کشتی در سرتاسر جهان تحت پرچم این کشور فعالیت می‌کنند.

پس از اینکه آمریکا در سال ۲۰۱۶، تحریم‌ها علیه ایران را لغو کرد، شرکت ملی نفتکش ایران بیش از ۵۰ کشتی در پاناما ثبت کرد.

واشنگتن در می ۲۰۱۸ دوباره تحریم‌های ایران را بازگرداند.

فارس با تایید این خبر نوشت: اداره دریانوردی پاناما (AMP) در همکاری با آمریکا در حمایت از تحریم‌های این کشور علیه ایران، ۶۰کشتی ایرانی را از حق برافراشتن پرچم پاناما محروم کرد.

کشتی ایرانی که حامل مقادیر زیادی موشک در آن بود در بندر مصراته توقیف شد

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy