پشت پرده های سیستم فاسد نظام ولایت فقیه نمایان می‌شود

100

پشت پرده های سیستم فاسد نظام ولایت فقیه نمایان می‌شود

در جریان جنگ و دعواهای درونی حاکمیت برای کسب قدرت بیشتر، یکی پس از دیگری پشت پرده های سیستم فاسد نظام ولایت فقیه نمایان می‌شود. در یک نمونه اخیر افشاگری علی دایی سرمربی گری تیم فوتبال سایپا می باشد که در مورد تغییر هویت یکی از فرماندهان سپاه پاسداران است.

به گزارش خبرگزاری دویچه وله افشاگری علی دایی پس از اخراج خود از سمت سرمربی گری تیم فوتبال سایپا درباره هویت واقعی مدیرعامل این باشگاه، مصطفی مدبر، باعث ایجاد زمین لرزه های متعددی در عرصه ورزشی، سیاسی و رسانه ای در ایران شده است.

آقای گل پیشین فوتبال جهان و ملی پوش سابق فوتبال ایران ضمن اشاره به عدم وجود فرد “مصطفی مدبر” به عنوان یک شخص حقیقی، حکم اخراج خود از تیم سایپا را که توسط مصطفی مدبر امضا و صادر شده است، به رسمیت نمی‌شناسد.

علی دایی تاکید می‌کند مصطفی مدبر که در سال‌های قبل با هویت «غفور درجزی دولق» فعالیت می‌کرده، از سرداران سپاه پاسداران بوده و پیش از این ریاست حراست صدا و سیما و همچنین سازمان تجهیز و توسعه را برعهده داشته است. غفور درجزی دولق در سال ۱۹۹۲ میلادی از سوی پلیس کشور اتریش بازداشت و متهم به مشارکت در قتل عبدالرحمان قاسملو، رهبر حزب دموکرات کردستان ایران شده بود.

علی دایی پس از برکناری و اخراجش از سرمربی گری تیم فوتبال سایپا در کنفرانسی خبری درباره برکناری خود از سوی مصطفی مدبر، مدیرعامل باشگاه سایپا گفت:

«آقای مصطفی مدبر برای من وجود خارجی ندارد و آدم حقیقی‌ای به این اسم نمی‌شناسم. تا جایی که ذهن ناقصم یاری می‌کند و او را از زمانی که ریاست حراست صداوسیما را داشت، بعنوان سردار غفور می‌شناسم.

برای من جالب بود که در یک برنامه نود خودش را مدبر معرفی کرد. بعد که صحبت کرد تن صدایش برای من آشنا بود و دیدم همین سردار غفور خودمان است و اردبیلی است. چطور او مصطفی مدبر شده است؟

کاش یک نفر از ثبت احوال اینجا بود و سوال کنم که یک نفر می‌تواند کل اسم و فامیلش را عوض کند؟

من دیدم که اسم یا فامیل را عوض کردند ولی فکر نکنم، البته شاید اشتباه کنم ولی مگر می‌شود که با شناسنامه عوض کردن گذشته طلایی‌ات را عوض کنی؟

متأسفانه موقعی این نامه را به ما دادند که ما به کسی دسترسی نداشتیم. از شنبه پیگیری می‌کنم و ببینم کسی که به نام مدبر امضا کرده، ولی سردار غفور دولق است؛ می‌تواند من را اخراج کند. مثل این است که یکی نمرده باشد و برایش گواهی فوت بگیرند!

نمی‌دانم چرا نمی‌خواهیم با مردم و سهامداران کارخانه‌ها رو راست باشیم تا آنها هم وضعیتشان را بدانند. چرا سایپا به بدهی‌های هزار میلیاردی اش اشاره نمی‌کند تا مردم و سهامدارانش بدانند.

چرا اینها زیرنویس شبکه خبر نمی‌شود ولی خبر اخراج من که می دانم این آقا (مدبر) در صدا و سیما با چه کسی صحبت کرده است، عین پلنگ صورتی ۲۴ ساعت می‌آید و می‌رود و زیرنویس می‌شود!

فکر می‌کنید نمی‌فهمم؟ به این خاطر گفتم بعضی‌ها دوست دارند آرامش را از من بگیرند با توجه به جاهایی که به آن وصل هستند. جاهایی که پایدار نیستند».

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy