مجید اسدی به مناسبت روز جهانی کارگر: معجزه عصر همبستگی در میدان عمل جمعی

33
مجید اسدی به مناسبت روز جهانی کارگر: معجزه عصر همبستگی در میدان عمل جمعی
مجید اسدی به مناسبت روز جهانی کارگر: معجزه عصر همبستگی در میدان عمل جمعی

دانشجو و زندانی سیاسی زندان رجایی شهر کرج (گوهردشت) پیامی در گرامیداشت روز جهانی کارگر فرستاد. این پیام به دست کانون حقوق بشری نه به زندان – نه به اعدام رسیده است.

مجید اسدی در بیانیه خود پس از برشمردن درد مردم ایران که آن را زدن حرامی به قافله نامیده است، مردم را دعوت می کند به اینکه: «در آستانه روز جهانی کارگر و روز معلم (که به مناسبت شهادت دکتر خانعلی توسط رژیم پهلوی، معنای نمادین خود را در میان معلمان ایران پیدا کرده است)، بگذاریم روح همدردی و اعتراض در میان‌مان گل دهد و جان بگیرد. صنوف اعتراض به وضع ضد انسانی موجود را مستحکم تر کنیم. معجزه در این عصر، تنها با همبستگی در میدان عمل جمعی رخ خواهد داد.»

متن کامل پیام به شرح زیر می‌باشد:

پیام مجید اسدی به مناسبت روز جهانی کارگر

دولت اضافه دستمزد کارگران را برای سال ۹۸ ،۴۰۰ هزار اعلام نمود که طبق آمارهای رسمی، نزدیک به یک چهارم میزان خط فقر مطلق میباشد. اقدام یک جانبه ای که به سیاق ۴ دهه گذشته و بدون حضور نمایندگان واقعی کارگران صورت گرفت.

در الیگارشی ثروت و نظامی گری، طبقات، اصناف و اقشار اجتماعی و نمایندگان واقعی آنان، وجودشان برای رژیم همواره سوژه غارت و استثمار و بردگی است. در حالی که قدرت خرید کالاهای مصرفی خانوار ایرانی نسبت به سال گذشته بیش از ۵۰ در صد افت کرده است و بعبارتی بطور متوسط، هر ایرانی بیش از ۵۰ در صد به فقرش افزوده شده.

محمد بنازاده امیرخیزی، آرش صادقی، سعید شیرزاد، مجید اسدی در شکنجه مستمر

تلگرام ما

http://t.me/Iran_news_ajancy