جشن عروسی دسته جمعی اعضای حزب الله لبنان در هتل ترنج جزیره کیش

612

جشن عروسی دسته جمعی اعضای حزب الله لبنان در هتل ترنج جزیره کیش. هزینه اش هم از جیب مردم سیل زده ایران پرداخت شده است.

بیشتربخوانید

نگاهی به کارنامه سپاه پاسداران!

سپاه پاسداران یک نیروی نظامی تروریستی ارتجاعی است که در ۲اردیبهشت ۱۳۵۸در تهران به فرماندهی جواد منصوری با هدف حفظ نظام ولایت فقیه تشکیل شد.

سرکوب جوانان معترضی که به سرقت انقلاب توسط خمینی اعتراض داشتند، سرکوب زنان تحت عنوان آخوند‌ساخته بدحجاب و مهمتر از همه حمله مستمر به مجاهدین و مراکز آنها از اقدامات اولیه این نیروی جهنمی بود. سرکوب خلق محروم کرد و اقلیتهای قومی معترض دیگر نیز در کارنامه سپاه در سالهای اول حاکمیت خمینی است.

در جنگ ۸ساله سازمانده گسیل کودکان دانش‌آموز به میدانهای مین شد. پس از آن به تربیت و اعزام تروریست و مزدور به کشورهای منطقه پراخت و پس از اعلام آتش‌بس در جنگ ضدمیهنی، به بزرگ‌ترین نهاد تجاری مالی خاورمیانه تبدیل گردید که هزاران پروژه و دهها «ابرپروژه» به‌قول پاسدار عبادالله عبداللهی (فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم) را تصاحب کرد، نسل شرکتها و کمپانی‌های خصوصی را از روی جغرافیای ایران پاک کرد و خود به جای تمامی آنها نشست و آن‌چنان ثروت و قدرتی به‌هم زد که به دولتی بزرگتر از دولت رسمی آخوندها تبدیل شد! دولتی که به‌قول حسن روحانی هم پول دارد هم نیرو دارد و هم سلاح و هم رسانه!

نیرویی که به‌گفته پاسدار رفیقدوست آن‌چنان ثروتی به هم زد که در یک شب بیش از ۴۰۰هلدینگش را یک‌شبه حراج کرد! (رفیقدوست: هلدینگ در زمان آقای فروزنده شکل گرفت و آن هم کار بدی نبود. وقتی به بنیاد آمدم ۸۰۰شرکت داشت که ۴۰۰شرکت را تعطیل کردم یا فروختم. ۲۲بهمن ۹۶همشهری آنلاین)

سپاه پاسداران به‌گفته احمدی‌نژاد چندین فرودگاه مخفی و دهها اسکله چراغ‌خاموش دارد و برای صادرات و واردات اساساً به مرزها و گمرکات خود متکی است که با توجه به در اختیار داشتن نیروهای هوایی، دریایی و زمینی و ارگانهای مستقل اطلاعاتی و… یک دولت خودکفای کامل است که بدون پرداخت مالیات، بزرگ‌ترین پروژهای کشوری را با وام دولتی برنده می‌شود! و پس از اتمام کار، به اضعاف از دولت طلبکار هم می‌شود!

سپاه پاسداران به‌عنوان ماشین ترور رژیم در همه نقاط جهان از آمریکا، آفریقا گرفته تا، آسیا و اروپا عملیات تروریستی انجام داده و در دادگاههای مختلف در کشورهای مختلف محکوم شده است.

بررسی بودجه ۹۸رژیم روشن می‌کند ۳۳درصد بودجه نظامی کشور به سپاه جنایتکار پاسداران اختصاص دارد که مبلغ اعلام شده آن حدود ۳۰۳تریلیون ریال است (برابر با ۶.۴میلیارد دلار). در لایحه بودجه ۱۳۹۶بودجه نیروی قدس ۱۰تریلیون ریال (۲۱۳میلیون دلار) بود.

بودجه موشکی رژیم نیز تقریباً معادل بودجه نیروی قدس بود اما در بودجه ۹۷هیچ ردیف بودجه‌یی برای این موارد مشاهده نشد، موضوعی که نشان می‌دهد تمامی این بودجه‌های اعلام شده، نمایشی هستند و بودجه اصلی این نهاد سرکوبگر از جای دیگری و به مبالغ دیگری تأمین می‌گردد.

به هر حال اینک این سپاه جنایتکار در روز دوشنبه ۱۹فروردین ۹۸به‌عنوان یک نیروی تروریستی توسط وزارت‌خارجه آمریکا طبقه‌بندی گردید.

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy