هر لحظه که می گذرد نفس کشیدن برای رژیم ایران سخت و سخت تر می شود

103
هر لحظه که می گذرد نفس کشیدن برای سران حکومت سخت و سخت تر می گردد
هر لحظه که می گذرد نفس کشیدن برای سران حکومت سخت و سخت تر می گردد

هر لحظه که می گذرد «نفس کشیدن» برای نظام، سخت و سخت تر می شود : طرح جدیدی برای تحریم رژیم ایران یک روز بعد از قرارگرفتن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی ارایه شد

مایکل مک‌کال، نماینده جمهوریخواه ایالت تگزاس و نفر دوم کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، طرحی جدیدی را پیشنهاد کرده که بر اساس آن با توجه به قرار گرفتن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی و همچنین برنامه موشکی جمهوری اسلامی، شماری از تحریم‌های جدید را علیه جمهوری اسلامی ایران پیشنهاد می‌کند.

این طرح به کمیته‌های مختلف ارجاع شده و پس از بررسی و در صورت موافقت رئیس مجلس نمایندگان به رای گذاشته خواهد شد.

طرح اچ. آر. ۲۱۱۸ روز سه‌شنبه ۲۰ فروردین به عنوان طرح دریافتی ثبت شده است. از مشخصات دقیق تحریم‌های مورد نظر هنوز چیزی به طور عمومی اعلام نشده است.

ایالات متحده آمریکا روز دوشنبه ۱۹ فروردین و به طور رسمی، سپاه. پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست گروه‌های تروریستی خارجی قرار داد.

بیشتربخوانید

آمریکا چه برنامه ای برای پاسدار سلیمانی دارد؟

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «فاکس نیوز»، مایک پمپئو، وزیر امورخارجه ایالات متحده، اعلام کرد که قاسم سلیمانی فرمانده واحد ویژه «قدس» سپاه پاسداران را تروریست می داند.

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس‌ نیوز درباره لیست‌گذاری تروریستی سپاه پاسداران و فرمانده سپاه قدس گفت:‌ بله، او یک تروریست است. شخصیت منفوریست که همه نوع حملاتی را هدایت کرده است. آنها تاکنون بیش از ۶۰۰ تن از سربازان آمریکایی را کشته اند.

این مقام ارشد آمریکايی افزود: سلیمانی و نیروهایی که هدایت می‌ کند، دست در خون سربازان آمریکایی دارند و آمریکا مصمم است فردی را که آمریکاییان را کشته باشد، شناسايی کند. در واقع این مسئولیت و وظیفه پرزیدنت ترامپ است.

آمریکا خط پرواز مستقیم بین تهران و کاراکاس را یک حرکت آشکارا سیاسی ارزیابی کرد

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy