یکی از مجروحین درگیری سپاه با سیل زدگان سوسنگرد در بیمارستان کشته شد

230
یکی از مجروحین درگیری سپاه با سیل زدگان سوسنگرد در بیمارستان کشته شد
یکی از مجروحین درگیری سپاه با سیل زدگان سوسنگرد در بیمارستان کشته شد

يكی از مجروحين درگیری سپاه با سيل زدگان دشت آزادگان درگذشت.

امروز پنجشنبه ۱۵ فروردین ۹۸، عبود جليزی فرزند خلف از اهالی روستای جليزی دشت آزادگان كه در درگيری و تيراندازی نيروهای سپاه به سيل زدگان روستاهای جليزی، صگور و شاكريه در بامداد ۱۴ فروردين مجروح شده بود، در بيمارستان آپادانا درگذشت.

عبود جليزی دارای سه پسر و سه دختر كه هيچكدام از آنها ازدواج نكرده اند و تنها منبع درآمد اين خانواده زمين كشاورزی آنهاست كه توسط  انفجار سیل بند آنها توسط سپاه و بعد از انفجار سيل بند زير آب رفت.

لازم به ذکر است که روز چهارشنبه ۱۴ فروردین ماه ۹۸ میان مردم در روستاهای جلیزی و شاچریه و صگور در دشت آزادگان و سوسنگرد با مأموران سپاه پاسداران درگیری های مسلحانه رخ داد. سپاه اقدام به تیراندازی به سوی مردم کرد و چند تن از هموطنان مجروح شدند.

علت درگیری سپاه این بوده که سپاه پاسداران اقدام به باز کردن سیل بندهایی کرد که اهالی برای حفاظت از مزارعشان در برابر سیل درست کرده بودند.

اما نیروهای سپاه پاسداران این سیل بندها را خراب کردند تا آب سیل به سمت چاههای نفت در دشت آزادگان که کنترل آن در دست سپاه است، نرود.

اهالی در مقابل این کار سپاه ایستادند و برای جلوگیری از خراب کردن سیل بندها مقاومت کردند که منجر به درگیری مسلحانه بین مردم و پاسداران گردید.

یادآوری میشود روز گذشته در چندین درگیری بین نیروهای سپاه پاسداران عاملین سیل ویرانگر و مردم روی داده است.

ا..درگیری، مردم سیل‌زده خوزستان فرمانده سپاه پاسداران را بیرون کردند

فرمانده قرارگاه مقدم سپاه توسط افراد ناشناس مورد حمله مسلحانه قرار گرفت

نفرت سیل زدگان از محسن رضایی بی‌‌شرف‌، حیوان، سلفی بگیر برای قبرمادرت

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy