درگیری یک هموطن سیلزده با محافظان فرمانده نیروی زمینی محمد پاکپور + فیلم

415

محافظان محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران، در واکنش به اعتراض و فریادهای شهروند سیل‌زده که به پاکپور نزدیک شده بود و نسبت‌به حضور دیرهنگام و امدادرسانی ضعیف، از او با فریاد سوال میکرد به این هموطن او حمله کردند و اجازه ندادند که حتی نفری که سوال میکرد بتواند از پاکپور فیلم بگیرد و با خشونت دوربین را از او گرفتند.

یکی از هموطنان میگوید:‌ محمد پاکپور با ده‌ها محافظ بدون اینکه کمکی برای مردم برده باشد بین آنها رفت و میخواست در آن وضعیت عکسهای سلفی بگیرد که مردم از او باز خواست میکردند به سردار اجازه ندارید بگویید بالای چشمش ابروست.

این آقای سردار با ده ها محافظ منتظر بودن هوا خوب بشه برای عکس و سلفی گرفتن تشریف بیارن ولی برای کمک نیامدن.

این هموطن از پاکپور پرسید:‌ تو چرا بعد از سه روز که از  سیل گذشته است آمدی؟ با فریاد بر سرش میگوید چرا روز اول نیامدی چرا نفربرهایت را روز اول نیاوردی دوربین را ول کن میخواهم ازش عکس بگیرم! چرا برای انتخابات صدا و سیما میاد ولی حالا نمی‌آید؟

پیش از این پاسدار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در روز سه شنبه۱۳ فروردین از خشم مردم سیل‌زده گفته بود: مشکلات پل دختر خیلی زیاد هستند و هیچ مسئول حکومتی جرأت نداره پاشو اونجا بذاره، خیلی ناراحتن خیلی عصبانی هستند.

او در حالیکه برای فیلم گرفتن پاهایش را گل مالی کرده بود مقابل دوربین قرار گرفت.

فاجعه ملی سیل ایران تماما ناشی از سوء مدیریت، چپاول و بی تدبیری است!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy