حمله مردم پلدختر به نماینده و استاندار لرستان، روزگار سیاه مردم

73
حمله مردم پلدختر به نماینده و استاندار لرستان روزگار سیاه مردم
حمله مردم پلدختر به نماینده و استاندار لرستان روزگار سیاه مردم

مردم پلدختر در مواجهه با نماینده و استاندار لرستان نسبت به بی توجهی و سوء مدیریت و عدم رسیدگی، به وضعیت سیلزده‌گان به حضور آنها اعتراض کردند.

ایلنا نوشت: در پی بی‌توجهی مسئولان به وضعیت سیل زدگان لرستان، مردم شهرستان پل‌دختر واکنش تندی نسبت به استاندار لرستان و نماینده این شهرستان داشتند.

مردم خشمگین و ناراضی شهرستان پل‌دختر به دلیل شرایط بحرانی ناشی از سیل و عدم رسیدگی به مشکلات‌شان و همچنین ضعف مسئولان در امدادرسانی واکنش تندی نسبت در مواجهه با این دو مسئول استان داشتند و به‌شدت از وضعیت موجود و بی‌توجهی‌ها گلایه کردند.

یکی از اهالی گفت: استاندار کجایی؟ معاون استاندار کجایی؟ رییس هلال احمر کجاست؟

به مردم دیشب ی نون و پنیر دادن رفتن. پس کو کمکهایی که حضرت آقا میگفت فرستاده لرستان

طبق شنیده ها اعتراضات به حق مردم از شرایط رسیدگی به وضعیت سیل زدگان و ارائه کمک‌های ضروری شهرستان پلدختر بسیار تند بوده و آنها مسئولان استان را مسبب شرایط بوجود آمده می دانند.

سیل اخیر در استان لرستان‌ضمن خسارت‌های اساسی به زیرساخت‌های استان دستکم ۲۰ هزار نفر آواره به دنبال داشته و بسیاری خانه و زندگی شان را به طور کامل از دست داده اند.

خبرهای دردناک از فاجعه سیل در پلدختر

صدها منزل مسکونی در پلدختر و معمولان و خصوصا روستاهای آنها به طور کامل تخریب شده اند. مردم این روستاها با توجه به مسدود شدن راه ارتباطی و تخریب منازل، نیاز شدید به مواد غذایی و چادر دارند.

فیلم بالا  این وضعیت بحرانی فعلی شهر معمولان و تنها راه ارتباطی بخش شاه کرمی و بخش کوشکی با معمولان است!

چم‌مهر روستایی در لرستان که در روز ۱۲ فروردین ساعت‌ها به طور کامل زیر آب بود و روز ۱۳ فروردین با پایین آمدن آب، هیچ اثری از ساکنان روستا، نیست.

در همین راستا خبرهای غیر رسمی حاکیست ساکنان این روستا در سیل مفقود شده‌اند. این در حالیست که رض اردکانیان گفته است از میزان باران سود برده ایم

رضا اردکانیان، وزیر نیرو ماشین حساب بدست گرفته، ببیند از این بارش‌ها چقدر سود کردن.

اینها در حالیست که رحمانی فضلی وزیر کشور دولت روحانی در یک دروغگويی آشکار گفته:.. بطور لحظه‌ای پیگیر امدادرسانی به پلدختر بودم. به جز مشکلاتی که به‌ دلیل خرابیهای ناشی از سیل ایجاد شده بود، آسیب های جدی و خاص انسانی گزارش نشده است.

لینکهای مرتبط

درگیری مردم با سپاه فرمانده سپاه بیرون رانده شد

سعید حجاریان: سیل طبیعت به سیل خیابانی و به حضور توده‌ای می‌انجامد

نفرت سیل زدگان از محسن رضایی بی‌‌شرف‌، حیوان، سلفی بگیر برای قبرمادرت

فاجعه ملی سیل ایران تماما ناشی از سوء مدیریت، چپاول و بی تدبیری است!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy