درگیری، مردم سیل‌زده خوزستان فرمانده سپاه پاسداران را بیرون کردند

443

فیلم بالا مربوط به باز كردن سيلبند ها وغرق روستاى شمريه بر روی رود كارون است که امروز ۱۴ فروردین ۹۸ صحنه‌هایی از درگیری سپاه با مردم سیل‌زده خوزستان را باعث شد.

مردم بر سر فرمانده سپاه ریخته و نیروهای امنیی تلاش کردند که فرمانده سپاه احمد خادم سیدالشهدا را ار مهلکه بیرون ببرند. مردم با صدای بلند به او میگویند برو زود هم برو احتمالا این درگیری قبل از درگیری مسلحانه امروز بوده است.

سپاه برای اینکه اماکن مربوط به پالایشگاه نفت آسیب نبیند سیل‌بندهای مردم را باز میکند و آب را از مخازن نفت خارج و به سمت مزارغ و خانه های مردم باز میکند این باعث درگیری دو روزه سپاه و مردم خوزستان شده است.

این درگیری شب گذشته تعدادی از مردم سیل‌زده خوزستان کشته و مجروح به جای گذاشته است.

مردم ایران بخصوص سیلزدگان سپاه را عامل سیل و خانه خرابی خود میدانند و از آن متنفر هستند.

فرمانده قرارگاه مقدم سپاه توسط افراد ناشناس مورد حمله مسلحانه قرار گرفت
شلیک به فرمانده قرارگاه مقدم سپاه پاسداران توسط افراد ناشناس سیل‌زده
شلیک به فرمانده قرارگاه مقدم سپاه پاسداران توسط افراد ناشناس سیل‌زده

بنا به گزارشات رسیده یکی از فرماندهان سپاه پاسدارن به نام  احمد خادم سید الشهدا، فرمانده قرارگاه مقدم جنوب کربلا برای سلفی گرفتن و تظاهر به کمک به سیل زدگان در مناطق آبگرفته حضور یافت. در حین بازدید او افراد ناشناس وی را هدف حمله مسلحانه قرار دادند. اما این حمله به سرانجام نرسید و موفق نبود.

یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار  باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: سردار خادم سیدالشهداء، فرمانده قرارگاه مقدم جنوب کربلا با حضور در مناطق مستعد سیل گرفتگی و اتخاذ راهکار مناسب برای حفظ جان و مال مردم در روستای صحفه درحال بازدید بود.

وی بیان داشت: در حین بازدید، افراد ناشناس، فرمانده قرارگاه مقدم سپاه را هدف حمله مسلحانه قرار دادند که با هوشیاری و اقدام سریع محافظان و همکاری مردم سردار از منطقه خارج و به نقطه امن انتقال داده شد.

یادآوری میشود صبح امروز محسن رضایی هم به مناطق سیل زده سفر کرده بود که مردم از خجالت او بیرون آمدند. یکی از سیل زدگان با نفرت به او گفت:  بی‌‌شرف‌، حیوان، سلفی بگیر برای قبرمادرت

روز چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸ محسن رضایی که برای گرفتن سلفی به شهر سیل‌زده پلدختر رفته بود با خشم و نفرت سیل زدگان مواجه شد.

یکی از هموطنان سیل زده با زبان لُری به محسن رضایی می گوید: دنبال چه می‌گردید اینجا؟ بروید.

بی‌ شرف‌ها …حیوان… بروید… سلفی بگیر بگذارش سر قبر مادرت بی‌ شرف ….

پیش از این پاسدار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به خشم مردم سیل‌زده روز سه شنبه۱۳ فروردین گفته بود:

مشکلات پل دختر خیلی زیاد هستند و هیچ مسئول حکومتی جرأت نداره پاشو اونجا بذاره، خیلی ناراحتن خیلی عصبانی هستند.

همچنین امام جمعه شیراز هم با وحشت از خشم انفجاری مردم گفته بود: «در بازدید از مناطق سیل زده با خشم و عصبانیت مردم روبرو شدیم! من در بازدید از مناطق سیل زده چندین فحش خوردم و اعصابم خرد است!».

فاجعه ملی سیل ایران تماما ناشی از سوء مدیریت، چپاول و بی تدبیری است!

تلگرام ما

https://t.me/Iran_news_ajancy